Berka - створення порталу з пошуку роботи в Ізраїлі.

Berka - портал з пошуку роботи в Ізраїлі

Розробили портал з пошуку роботи та підбору персоналу в Ізраїлі. Створили чистий дизайн, просту систему навігації, забезпечили функціональність та інформативність сайту, реалізували зручну подачу вакансій та резюме.
Виходячи зі специфіки діяльності, ми вирішили розробити лаконічний дизайн без інтерактиву та зайвих елементів, що відволікають увагу. За основу взяли світле тло, важливу інформацію розбили по блоках, наголосивши на головному – заклики до дії, заголовки, що несуть цінність. Дизайн доповнили тематичними іконками та ілюстраціями. У ході створення сайту була розроблена проста система навігації, автоматизація електронної пошти розсилок, інтеграція СРМ, а також система оплати. Для зручності користувачів була продумана зручна система реєстрації, публікації нових компаній, резюме та подання заявок на вакансії.

Перед нами виникла низка завдань:

  • Створити свіжий та лаконічний дизайн;
  • Розробити систему реєстрації претендентів та кандидатів;
  • Створити зручну систему публікації та пошуку вакансій та резюме;
  • Створити особистий кабінет;
  • Реалізувати онлайн-каталог вакансій та резюме;
  • Розробити систему подання заявок на вакансії;
  • Створення адаптивної мобільної версії;
  • Інтеграція з СРМ та іншими системами.
Читати повність

Створення сайту з пошуку роботи та перегляду вакансій вимагає зручного функціоналу для шукача та роботодавця з різним функціоналом та Важливим пунктом є взаємодія двох сторін. На сайті ми реалізували розділи подання вакансій, каталог фірм, резюме, вакансій, особистий кабінет, онлайн-чат, фільтри та розсилки. Якщо вибрати пункт “Вакансії”, відвідувач потрапить на сторінку всіх вакансій та завдяки фільтрам, претендент зможе вибрати потрібну пропозицію зі списку за різними категоріями: графік, місто, зарплата тощо.Вхід та реєстрація
Чим простіше тим краще, окремою вимогою замовника була можливість входу на сайт через Facebook та Google.Особистий кабінет

В особистому кабінеті претендента на головному екрані розміщено низку вкладок: Кабінет, профіль, моє резюме, відгуки, обране, підписка на роботодавця, повідомлення, повідомлення та системні налаштування.

На сторінці “Управління профілем” вказується вся інформація про претендента: ПІБ, контактні дані, очікування від вакансії та багато іншого.
У вкладці “відгуки та обране” знаходяться всі вакансії, які зацікавили претендента, або ті, які були обрані для подальшої взаємодії.Дизайн був створений у чистому стилі з використанням білого, червоного та синього кольорів, у фірмовій стилістиці. Реалізація всіх модулів закриває потреби претендента та роботодавця. У той же час адміністрація сайту має можливість контролювати кожного з них та не пропускати не якісний трафік на сайт. Сайт оптимізований під пошукову видачу та швидко вантажиться на будь-яких пристроях.

Головна мета та ідеологія сайту з пошуку роботи – це робота з шукачами, тобто. людьми, які бажають знайти роботу у сфері обслуговування (прибирання номерів у готелях, офіціанти, вантажники, програмісти та юристи тощо). Цільова аудиторія (ЦА) майбутніх претендентів: мігранти та громадяни Ізраїлю, яким необхідно знайти якісну роботу або прозору компанію.


Кейси:
Інші проекти:
Замовити проект
Для того щоб розпочати проект нам необхідно його обговорити, Ви можете зателефонувати нам за номером +380991429313 або заповнити форму нижче.