10 особливостей CMS вашого сайту

У цифровому світі ваш сайт повинен виділятись, щоб залучати трафік. І для цього CMS вашого сайту потрібні ці десять функцій.

1. Панель вашої мрії

Розробка веб-сайту може стати дуже складним завданням, якщо у вас немає відповідної CMS. Інтуїтивна інформаційна панель – ваш найкращий друг, коли справа доходить до управління всіма завданнями, пов’язаними зі створенням контенту. Це означає, що панель адміністратора повинна мати можливість контролювати сайт, додавати функціональні можливості за допомогою надбудов та оптимізувати виробництво контенту.

2. Потужні інструменти публікації

В основі CMS вашого веб-сайту лежать елементи управління публікацією, які дозволяють творцю контенту публікувати, редагувати, обробляти SEO, додавати зображення, заклики до дії, форми та багато іншого. Він також повинен надати вам макети для будь-якого контенту користувача, від повідомлень в блогах до цільових сторінок. Якщо ви новачок, спробуйте знайти CMS веб-сайту з керуванням публікацією, яка не вимагає знання HTML-коду.

3. Адаптивні шаблони

Шаблони мають важливе значення для розробки веб-сайту, особливо якщо ви хочете, щоб дизайн веб-сайту був однаковим для всього сайту. Шаблони спрощують процес публікації та надають вашому сайту єдиного вигляду. Корисний шаблон може включати підтримку навігації, що розкривається, макет сітки, розділи контенту, що настроюються, і т.п.

4. Робота з простими елементами керування публікацією

Публікація контенту на вашому сайті навряд чи буде пригодою сама. Там будуть різні люди, відповідальні та вирішальні різні проблеми. Наприклад, хтось відповідатиме за курування контенту, а інший — за затвердження та остаточну публікацію. Це коли прості елементи управління публікацією для плавного робочого процесу стануть у нагоді в динамічній картині CMS веб-сайту.

5. Вбудовані SEO інструменти для просування

Google є подарунком для пошукової системи, але проблема для того, хто розробляє веб-сайти. Пошуковик постійно змінює свої алгоритми; Таким чином, цілком природно, що вам потрібен інструмент SEO, який дасть вам найкращу оптимізацію вашого контенту для пошуку та покращить ваш рейтинг. SEO-функція вашого веб-сайту CMS в ідеалі повинна допомогти вам додати метаописи, заголовки сторінок та покращити результати вашої пошукової системи за рахунок підтримки мікроданих.

6. Інтеграція із соціальними мережами

Чи потрібен ваш сайт трафік, і що може бути краще, ніж соціальні інструменти? Дуже важливо, щоб CMS вашого веб-сайту давала вам легкий доступ до додавання кнопок обміну в соціальних мережах на веб-сторінки, такі як сторінки Twitter або Facebook. Це також дозволяє людям, які відвідують ваш сайт, ділитися з іншими.

7. Аналітика

Відстеження взаємодії з трафіком, який ви отримуєте через свій контент також є важливою функцією CMS веб-сайту для вашої контент-стратегії. Розуміння того, де знаходиться цільова аудиторія, які пристрої вони використовують і які фрагменти контенту споживаються найбільше, — це деякі важливі фактори, які слід враховувати при докладній аналітиці.

8. Ринок розширень

Майже неможливо мати CMS веб-сайту, який має всі необхідні функції. Тому для дизайну вашого веб-сайту стає важливим знайти платформу, яка пропонує безліч плагінів.

9. Безпека

Веб-сайт не обов’язково має бути креативним, він також повинен викликати довіру у ваших клієнтів, забезпечуючи безпеку їх та ваших даних. Розробка веб-сайту неможлива без функції безпеки у CMS вашого веб-сайту. Ось деякі питання, які слід поставити під час вибору платформи:

● Що пропонує платформа, наприклад: чи надає вона SSL-сертифікат?

● Чи будуть користувачі відчувати себе в безпеці під час використання сайту?

10. Підтримка

Якщо ви є компанією з винятковими внутрішніми навичками ІТ, підтримка може не мати для вас великого значення. Але найчастіше компаніям потрібна допомога, коли вони стикаються із проблемою CMS свого веб-сайту. Тоді ідеальною платформою для вас буде та, яка пропонує підтримку в режимі реального часу, тому що онлайн-спільноти та велика документація не завжди стануть у нагоді в екстреній ситуації!

Пам’ятайте про ці функції, щоб розробити ваш сайт на новий рівень!