Найкращий час для планування ініціатив з цифрової трансформації.

Завдяки цифровій трансформації підприємства використовують технології не тільки для ведення бізнесу, а й для пропонування продуктів та послуг.

Що таке цифрова трансформація?

Завдяки цифровій трансформації підприємства використовують цифрові технології не тільки для створення нових способів ведення бізнесу, а й для нових способів пропозиції основних продуктів та послуг через цифрові платформи. Кожному зростаючому бізнесу потрібно час від часу переосмислювати свої процеси. Ви не хочете відставати, поки ваші суперники прагнуть уперед. Важливо зробити паузу і подумати, як залишатися актуальним для поточних і майбутніх потреб споживачів.

Цифрова трансформація – це не тільки функція продажу або маркетингу. Це основна бізнес-функція, яку має вирішувати керівництво. Вам потрібно подумати про те, де ваші клієнти проводять більшу частину свого часу. Потім подумайте, що ви можете зробити, щоб донести до них повідомлення в потрібний момент. Все це завершується обдумуванням та складанням правильного набору цифрових інструментів для залучення, залучення та перетворення вашого потенційного клієнта з найменшими тертями та найкращим досвідом.

Для компаній-початківців цифрова трансформація буде ключовим елементом их бізнес-плану. У наші дні кожному бізнесу потрібна цифрова стратегія, щоб залучити та перетворити свою цільову аудиторію. Побудова бізнесу 21 століття з використанням Microsoft Office на папері не є стійкою або масштабованою. Обдумування, планування та побудова стратегії цифрової трансформації забезпечує гнучкість бізнесу та його здатність до зростання.

Цифрова трансформація в контексті прикладів

Застаріле економічне обґрунтування:

Netflix – чудовий приклад того, як успадкований бізнес використовував цифрову трансформацію, щоб залишатися актуальним та стати технологічним гігантом. Зрив Netflix легендарний і увійшов до історії. Це фантастичне навчання для будь-якого бізнесу, який існує деякий час. Сьогодні важко уявити, що Netflix починався як служба доставки поштою, коли ви брали напрокат фізичні копії фільмів поштою. Він конкурував із Blockbuster, бізнесом, який практично вимер. Тоді цифрові інновації дозволяли передавати потокове відео через звичайне домашнє інтернет-з’єднання. Сьогодні Netflix одночасно бере на себе традиційні мережі телебачення та кабельного телебачення та виробничі студії, пропонуючи зростаючу бібліотеку контенту за запитом та надконкурентними цінами.

Локальні кейси:

З іншого боку, дистриб’ютором фотообладнання ОАЕ: MK Trading. Вони мали представництва найбільших брендів аксесуарів для фотографій. Їхнім основним бізнесом був продаж в магазини та інші онлайн-платформи, рідко безпосередньо покупцям. Якщо тільки вони не увійдуть до їхнього магазину. Немає нічого старої школи, ніж це. Керівництво усвідомило необхідність розвитку та шукало стратегію цифрової трансформації.

1. Створити свій власний інтернет магазин – це просте завдання, тому що найскладніший аспект будь-якого бізнесу електронної комерції – це інвентар та логістика, які вони вже мають.

2. Створити присутність у соціальних мережах – вам знадобиться впізнаваність бренду на ринку та надішліть цей трафік до свого інтернет-магазину.

3. Розробте стратегію цифрового маркетингу та контенту – дуже важливо залучати якісний трафік в інтернет-магазин і отримувати конверсії.

4. Автоматизація маркетингу. Електронний маркетинг з автоматизованими робочими процесами та лід-магнітами на веб-сайті допоможе підвищити коефіцієнт конверсії.

На закінчення

Навіть з ослабленням обмежень світ по інший бік від цього не буде тим самим. Споживачі продовжуватимуть шукати рішення в Інтернеті. Навіть борючись за те, щоб залишитись у бізнесі, ви не можете ігнорувати те, як залишатися актуальним у майбутньому, тому що статус-кво різко зміниться. Цифрова трансформація спонукає компанії відмовитися від традиційних моделей маркетингу та доходів та переосмислити їх. Тож не бійтеся і зробіть перший крок до з’ясування того, як ваш бізнес може трансформуватися у цифровому форматі та збільшити дохід!