Останні тенденції електронної комерції у 2022 році

Давайте проаналізуємо тенденції розвитку електронної комерції, які формуватимуться цього року та наступного десятиліття

Технології поступово впроваджуються у всі значні сектори, і останнє десятиліття є свідченням цього. Те, що Amazon почав ще в 1995 році, зараз розглядається як норма маркетингу, тому обсяг електронної комерції становить 2 трильйони доларів. Можна з упевненістю сказати, що розвиток електронної комерції назавжди змінило роздрібну торгівлю та маркетинг, і схоже, воно розвивається ще більше. Електронна комерція розпочалася останнє десятиліття, зіткнувшись з безліччю перешкод, таких як коливання онлайн-динаміки та зміна політики повернення. Проте галузі вдалося успішно подолати їх і стати одним з найважливіших аспектів сучасного суспільства. Отже, як галузі вдалося впоратися із рясними затримками? Відповідь проста: Вивчення ринку. Компанії ретельно проаналізували галузь і припустили, які тенденції дасть майбутній період. Це допомогло їм випередити секту і заздалегідь вжити необхідних запобіжних заходів.

Тенденції електронної комерції у 2020 році

1. Збільшення голосової торгівлі

Голосова комерція відіграватиме життєво важливу роль у розвитку електронної комерції, оскільки дослідження показують, що більше 75% американських домогосподарств володітимуть розумними динаміками до 2025 року. Голосові помічники, такі як Alexa, Siri або Google Assistant, набирають обертів, і люди почали покладатися на це техніка для рутинних робіт.

У міру розвитку розумних помічників вони обов’язково стануть частиною кожного будинку, відкриваючи нове вікно в маркетинговій стратегії для бізнесу і виводячи розробку веб-сайтів на новий рівень.

2. Набирає обертів VR та AR

Платформи електронної комерції стикаються з багатьма труднощами, особливо при продажу товарів великої вантажопідйомності. Мільйон думок спадає на думку споживачеві, купуючи меблі в Інтернеті. Чи підійде? Тут добре виглядатиме? Скільки місця це займе? Це деякі спільні питання покупця, які роблять онлайн-продаж непростим завданням.

Бренди, схоже, знайшли обхідний шлях у вигляді AR (доповнена реальність) та VR (віртуальна реальність). Такі відомі імена, як Ikea і Amazon, вже використовують цю технологію, щоб допомогти своїм клієнтам взаємодіяти з їхніми продуктами, не виходячи з дому, а також покращити розробку своїх веб-сайтів.

3. ІІ, спілкування в реальному часі та чат-боти стають нормою

Інтеграція ІІ, чат-ботів та спілкування в реальному часі вже зробила революцію в розвитку електронної комерції , і вони продовжать робити це у 2020 році. Ці технології є однією з основних причин, з яких продаж в Інтернеті став спрощеним завданням. Дослідження показали, що 48% користувачів віддають перевагу інструментам живого чату.

4. Сплеск мобільних покупок

Зростання використання смартфонів змінило багато галузей, і електронна комерція – одна з них. З 2016 року обсяг покупок в Інтернеті через смартфони зріс на 15%, а до кінця року зростання зросте до 73%.

Цифрові пристрої оточують сучасне покоління, і використовувати ці технології для їх зручності нескладно. Якщо ви займаєтеся розробкою веб-сайтів або електронної комерції, то вам час додати мобільний маркетинг до свого списку пріоритетів.

5. Безголова архітектура та API – це майбутнє

Споживачів не хвилює основна структура платформи електронної комерції, хоча вона суттєво впливає на їхній купівельний досвід. Платформи електронної комерції стають все більш просунутими, а комерція без голови привнесла натяк на простоту в команди розробників веб-сайтів.

Завдяки безголовій архітектурі платформи електронної комерції можуть позбутися складнощів зовнішнього інтерфейсу, пов’язаних із DXP, CMS та PWA. Це дасть значний імпульс малому бізнесу, оскільки буде спрощено SEO, контент-маркетинг і загальний цифровий досвід. Це також спрощує створення та запуск інтернет-магазину.

Висновок

Кожна галузь зазнає значних змін. Електронна комерція – це зростаюча галузь, яка за останнє десятиліття досягла значних темпів. Нові технології, такі як AI, AR, VR та голосові помічники, спрямовують індустрію електронної комерції у зручніше майбутнє. У цьому десятилітті галузь, напевно, зіткнеться з різкими поворотами, які змусять компанії інтегрувати технології у свій підхід.