Різниця між інтернет-магазином і онлайн-каталогом.

Незалежно від того, чи відноситься ваш бізнес до індустрії моди, права, медицини, харчування тощо. Д., веб-сайт можна віднести до одного з двох типів.

Так, ви готові створити веб-сайт для свого бізнесу, але який із них підходить для вашої компанії? Ось 2 типи сайтів інтернет-торгівлі, з яких ви можете вибрати: інтернет-магазин і онлайн-каталог. Кожен із цих типів веб-сайтів служить своїй цілині та ідеї.

1. Сайт Інтернет-магазин (електронна комерція)

Одно слово – корзина. Електронна комерція також відома як електронна комерція, що в основному означає, що на цьому веб-сайті є онлайн-корзина. Усі вони мають функцію корзини покупок, куди клієнти можуть ввести свою платіжну та поштову адресу, а також спосіб оплати. Веб-сайти електронної комерції значно розширилися за останні кілька років і стають все більш популярними. Ви можете купувати товари / продукти, що не виходять з гостинної, і розраховувати на посилки в короткі терміни. Якщо у вас є продукти і ви хочете продавати їх онлайн своїм клієнтам у всьому світі, веб-сайт електронної комерції – це то, що вам потрібно!

2. Інтернет-каталог веб-сайту

Електронний каталог є доповненням або, в деяких випадках, заміною традиційного друкованого каталогу, де покупці можуть переглянути всю лінійку продуктів компанії, але на веб-сайтах електронних каталогів немає функцій для купівлі в реальному часі. Як правило, виробники, імпортери та оптові торговці представляють собою той тип підприємств, які можуть максимально використовувати електронний каталог. Як тільки покупці зацікавлені в продуктах, вони будуть використовувати контактну форму, щоб висловити свій інтерес до компанії. Клієнти можуть заповнити форму на вашому веб-сайті, а потім ви опрацюєте замовлення в автономному режимі. Веб-сайт електронного каталогу дозволяє вам демонструвати свої товари в Інтернеті з можливістю відкрити або розкрити ціну товару. Ви можете вибрати функції відображення, характеристики, зображення та навіть завантажувані форми, якщо це необхідно.