Тенденції продажів B2B-брендів

Найбільша проблема, з якою стикаються компанії – вибір стратегій, які допоможуть їм досягти зростання.

Зростання є обов’язковим для кожного бізнесу. Недавні дослідження показали, що найбільша проблема, з якою стикаються компанії, – це вибір правильних стратегій, які допоможуть їм досягти зростання. Він не просто визначає рівень успіху бізнесу, він навіть розраховує його довгострокове виживання на ринку. Отже, як відбувається зростання будь-якого бізнесу? Якщо ми будемо дотримуватися встановленого законом плану, нам буде потрібна надійна маркетингова система, яка генеруватиме потенційних клієнтів та підвищуватиме показники продажів.

Нове дослідження показало, що кожне третє підприємство не має знань або ресурсів для збільшення продажів. Тим не менш, існує кілька стратегій продажів, заснованих на найгарячіших маркетингових тенденціях B2B, при систематичному дотриманні, які можуть допомогти вашому бізнесу досягти нових висот успіху.

Вивчення останніх тенденцій у галузі B2B-маркетингу в Інтернеті

В умовах рецесії, що народжується, економічний спад у 2020 році прискорив зміну середовища продажів між компаніями. Дослідження виявили три основні тенденції, які домінуватимуть на порядку денному маркетингових організацій B2B найближчими роками.

  • Зі зростанням кількості клієнтів, наполегливих на різних рівнях підтримки продажів для кількох продуктів, компанії шукають більш складні та індивідуальні рішення, щоб довести свою цінність. Багато хто з них заглибився в маркетинг зростання та цифровий маркетинг.
  • Компанії з більшими керованими обліковими записами вивчають різні способи зниження своїх витрат, намагаючись зробити своїх клієнтів щасливими і досягти зростання продажів за рахунок цього.
  • Організації B2B, як великі, так і дрібні, використовують дані про клієнтів розумніше, наслідуючи приклад роздрібних продавців, що працюють з клієнтами (B2C), таких як Amazon. Це, у свою чергу, допомагає їм прогнозувати поведінку клієнтів, генерувати потенційних клієнтів та поглиблювати відносини з їхніми існуючими клієнтами.

Важливі тенденції продажу B2B на 2020 рік

Щоб подолати шум, популярність буде збільшуватися більш творчою тактикою охоплення.
У 2020 році найпоширенішим буде багатоканальний підхід, який замінить традиційну послідовність продажів, що існує в електронних листах та комерційних дзвінках. Особисті відео, обмін повідомленнями та пряме розсилання стануть популярнішими. Провідні компанії почали використовувати тактику цифрового маркетингу, щоб утримати користувачів на гачку.

Хаос сповіщень приведе до більш глибокої інтеграції
Оскільки платформи клієнтських даних стають все більш поширеними, актуальним завданням стає систематичніша інтеграція даних. Що найкраще підходить для продажу в режимі реального часу, так це персоналізована стрічка від продавця, що об’єднує всі відповідні повідомлення в один канал, що легко споживається і дієвий. Інтернет-маркетинг вашого сайту має бути добре організований.

Доповнена реальність порушує традиційні презентації продуктів
Цифровий світ тут. То чому б не отримати з цього зиск і не використовувати для маркетингу зростання? Минули часи, коли торговому персоналу доводилося доносити свої пропозиції до клієнтів через особисті зустрічі. Використання штучного інтелекту для демонстрації продуктів потенційним клієнтам може підвищити їхню впевненість у правильності рішення про купівлю. Це може навіть допомогти у збиранні інформації про клієнтів шляхом A / B-тестування кількох процесів продажу.

Продажі на основі даних стануть джерелом конкурентної переваги
Компанії, швидше за все, отримають свою конкурентну перевагу за рахунок добре налагодженої машини продажу та маркетингу B2B, яка є як добре узгодженою, так і керованою даними. Цей стратегічний процес є великим активом для компанії, коли йдеться про прискорення продажу та зростання бізнесу.

Висновок

Вважається, що в 2020 році всі B2B-компанії будуть більш серйозно ставитися до продажу і будуть готові вкладати більше коштів у цифровий маркетинг та генерацію потенційних клієнтів, що прямо пропорційно до збільшення продажів компанії.