Тенденції відеомаркетингу, на які варто звернути увагу.

Відеомаркетинг- гаряча тема , і з урахуванням того, що його підтримують соціальні мережі, створення відеоконтенту буде тільки рости.

Маркетологи та цільні користувачі віддають перевагу відеомаркетингу, і ця статистика доводить це:

  • 83% відеомаркетологів стверджують, що відео сприяє залученню потенційних клієнтів.
  • 80% маркетологів стверджують, що відеомаркетинг напряму допоміг збільшити продажі.
  • Люди дивляться в середньому 16 годин онлайн-відео каждую тиждень.

Тенденції відеомаркетингу, які стали надзвичайно популярними в 2020 році.

Ультракороткі відео.

Оскільки обсяг уваги людей продовжує знижуватися, маркетологи сосредоточуються на створенні контенту, щоб донести основний посил своєї реклами за досить короткий час, коли користувач не може або не хоче його пропустити. Найкращим прикладом є 5-секундна реклама на початку ролика перед відтворенням відео на YouTube. Ці оголошення не можна пропустити, і вони заставляють маркетологів розповісти все за 5 секунд. Ці короткі кліпи також можуть бути попередніми більш довгих та інформативних відеороликів.

Длинные видеоролики

Люди віддають перевагу коротким відео, які швидко заканчуються, тим не менш, більш довгі відеоролики з більш інформативним і запам’ятовуються повідомленням, ймовірно, більше зацікавлять клієнтів. Короткі відеороліки повинні бути досить привабливими, щоб клієнти дивилися довгі відеоролики. Творцям контенту складніше створити п’ятиминутну сагу порівняно з 5-секундним кліпом, але якщо вони правильно поймуть повідомлення, результат буде дуже приємним. Вони повинні бути цікавими, інформативними, навчати користувачів і здатні генерувати потенційних клієнтів.

Інтерактивні відеоролики

Цей метод зближує комерцію і контент. Мало того, що відеомаркетинг буде присвячений рекламі, відео також буде підштовхувати клієнтів до покупки продукту за допомогою прямих посилань на веб-сайт, на якому цей продукт продається або пропонується послуга. Це робить взаємодію з користувачем безперечним. Інтерактивні відеороліки давно використовуються, але тепер вони стають більш ізоляції.

Відео має бути доступним для пошуку.

При пошуку по темі в Google тепер ви також отримуєте відео-прев’ю відповідного вмісту. Що стосується відеомаркетингу, то якщо користувачі бачать відео безпосередньо в пошуку Google, це підвищує кількість переглядів і відвідуваність вашого сайту. Це також означає, що під час створення команди контенту необхідно оптимізувати відео для результатів пошуку.

Немоє відео

Відео автоматично відтворюється в ленте новин Facebook або Instagram без звуку, якщо у вашій рекламі позачергово звучить звук, користувач швидше закриває рекламу, ніж звертає на неї увагу. Тому компанії, що користуються відеомаркетингом, повинні сосредоточиться на відеороліках без звуку для просування свого продукту. Субтитри та екранний текст можуть використовуватися при створенні контенту, що дає додаткову перевагу, що включається в залучення людей, що говорять на різних мовах.

Речь идет про демонстрації, а не про пояснення.

У зв’язку з попереднім пунктом, якщо цільовий клієнт не збирається слухати аудіо, створення контенту має використовувати відео для демонстрації (показу) продукту або послуги замість пояснень технічних деталей. Наприклад, якщо ви рекламуєте смартфон, люди з більшою ймовірністю звертають увагу на рекламу, яка розповідає, як використовувати функції і на що здатний телефон, і не пояснюють, що у нього восьмиядерний процесор і процесор Snapdragon.