Розробка інтернет магазину виробника захисних решіток Stillhorn

StillHorn - інтернет-магазину виробника захисних ґрат на фури.

Інтернет магазин з сучасним дизайном для виробництва і продажу грат на фури. Для акценту вибрали темні тони веб сайту з додаванням яскравих помаранчевих відтінків, для візуалізації сайту використовуючи 3D елементи, повноекранні відео та анімації. Сайту який з перших секунд може презентувати товар і в той же час зачепити покупця своїм інтерактивом та зовнішнім виглядом.

Головна сторінка
На головній сторінці у фарбах описана діяльність компанії. Додані інтерактивні 3D моделі та форма пошуку за типами вантажівок. Промо сторінка включає основні розділи сайту, презентації товарів, коротку інформацію про компанію, шоурил і відгуки. Активна 3D модель точно не дасть користувачам занудьгувати, з її допомогою покупець може з легкістю відшукати деталь, що його цікавить, навівши мишкою на запчастину. Блог та відгуки роблять головну сторінку веб сайту завершеною, а модуль сео тексту вбудували так щоб він не відволікав увагу і був цілісною частиною сайту.

Сторінка магазину
StillHorn виробляє продукцію на будь-який смак та гаманець. Щоб зробити цей факт наочним товари розподілені за категоріями.

Сторінка продукту
Щоб допомогти користувачеві зробити вибір, на сторінці продукту можна знайти будь-яку інформацію про товар. Так само, для зручності на сторінку виводиться список схожих продуктів та запчастин.

Про компанію
На сторінці розміщено промо ролик, значний опис та демонстрація намірів компанії.

Сторінка Блог
Блог невід’ємна частина SEO просування сайту просто необхідна будь-якому інтернет магазину, та й загалом блоги недооцінюють, трафік, який приносять статті, успішно конвертують нових покупців.

Читати повність
Кейси:
Інші проекти:
Замовити проект
Для того щоб розпочати проект нам необхідно його обговорити, Ви можете зателефонувати нам за номером +380991429313 або заповнити форму нижче.