Корпоративні рішення для інноваційних компаній

Корпоративні цифрові продукти

UKRAINE
DIGITAL AGENCY
© TDS 2018-2023
play
showreel
https://terentevdesignstudio.com/wp-content/uploads/2023/03/support.jpg
// 01
Розробка корпоративних цифрових продуктів для досягнення бізнес-мети компанії. Створення веб-сайтів, корпоративних сервісів, систем керування даними та комунікації із клієнтом.
Сайти, орієнтовані на користувача, приносять вигідні бізнес-переваги, підвищують довіру до продукту та утримання клієнтів у сегменті ринку. Розробка корпоративних сайтів з різними типами системних інтеграцій, індивідуальним функціоналом та автоматизацією внутрішніх процесів, які можуть використовуватися всередині компанії або надаватися клієнтам для взаємодії.
promo vodeo TDS Agensy
Ми створюємо ефективні корпоративні рішення

Ми використовуємо підхід, заснований на вивченні потреб та очікувань цільової аудиторії, створюємо найефективніші системні інтеграції та сайти, що притягують людські емоції.

// 01
Веб дизайн

Ми створюємо різні варіації та вражаючі концепції для реалізації дизайну майбутнього сайту. Розробляємо візуальні складові сайту, інтерфейсу, якісних зображень, відео, анімації, інтерактивних елементів та типографіки.

// 02
Розробка

Впроваджуємо сучасні технології та підходи для забезпечення високопродуктивних сайтів, здатних обробляти велику кількість даних та трафіку. Розробляємо функціонал враховуючи потреби компанії, особливості галузі, кінцевого користувача або партнера B2B.

// 03
Дослідження

Ми проводимо аналіз конкурентного середовища, стиль дизайну, збираємо дані, переваги та загальну ефективність. Визначаємо області для покращення та функціонал який необхідно включити до проекту.

// 04
Архітектура та планування

Організація інформаційної структури сайту, побудова ієрархії розділів та сторінок сайту, підготовка прототипу та функціональних інтеграцій продукту.

// 05
Інтеграції

Реалізуємо складні інтеграції із зовнішніми сервісами у публічній та приватній мережі. Такими як двосторонній обмін інформацією з базами даних (CRM), системи управління контентом (CMS), інструменти автоматизації маркетингу, платіжні шлюзи та з багатьма іншими сервісами.

// 06
Тестирование

Всебічне тестування функціональності та продуктивності сайту до запуску. Щоб переконатися, що все працює як задумано, проект тестується на різних пристроях і в різних браузерах, повторно перевіряється функціонал і правильне відпрацювання коду.

// 07
Підтримка проекту

Для збереження переваги та зростання важливо постійно вдосконалювати сайт. Ми дбаємо про всі аспекти роботи, надаємо адміністративну та інформаційну підтримку, оновлюємо елементи дизайну та функціоналу, оптимізуємо та захищаємо сайт.

Обговорити проект!
Great experience
to get the awesome product
усi кейси
Цифрові технології, довкола яких ми розвиваємо комунікацію, стратегію, технології та творчість. Вивчаємо тренди та пробуємо нові формати для вирішення амбітних завдань.
//
Дослідження галузі
//
Визначення функціоналу
//
Архітектура контенту
//
Дизайн
//
Розробка сайту
//
Тестування та доставка проекту клієнту
//
Технічне обслуговування
ПРОЕКТИ, ЯКІ ОТРИМУЮТЬ
НАГОРОДИ ЗА ДИЗАЙН

Наші роботи отримують нагороди від рейтингових видань, конкурсів у галузі дизайну та проектування.

awwwards
03
webawards
03
wedline
01
thefwa
02
itreting
04
css design awards
01
designawards
01
w3award
03
thedieline
01
csswiner
06
eurobest
01
ida
01
canneslions
02
reddot
01
designnominees
04
cssnectar
04
webbyawards
01
awwwards
03
webawards
03
wedline
01
thefwa
02
itreting
04
css design awards
01
designawards
01
w3award
03
thedieline
01
csswiner
06
eurobest
01
ida
01
canneslions
02
reddot
01
designnominees
04
cssnectar
04
webbyawards
01
All awards
//
Blog
07
© 2023
//Блог
Ми пишемо корисні
матеріали та ділимося цінною інформацією.
View
Open