Розробка сайту на Opencart

UKRAINE
DIGITAL AGENCY
© TDS 2018-2023
play
showreel

Розробка сайту OpenCart – швидке та недороге рішення запустити успішний онлайн-магазин. Яскравий дизайн та функціональність, тисячі рішень для ведення продажу та залучення клієнтів з усього світу – лише частина переваг CMS.

 • Реалізація сучасного дизайну
 • Функціональний розвиток
 • SEO оптимізований код
 • Адаптивна верстка
 • Інтеграція: 1С, API
 • Парсинг товару
 • Наповнення контентом
 • Підтримка 24/7
promo vodeo TDS Agensy
//

Ми створюємо сайти, які стають потужним інструментом розвитку бізнесу. Завдяки відкритому вихідному коду та гнучким налаштуванням, ми здатні реалізувати будь-яку ідею ecommerce проекту. Велика кількість різноманітних модулів і плагінів дають можливість масштабувати проекти зі зростанням прибутку і легко перетворювати маленькі магазини на великі маркетплейси.

Переваги OpenCart для створення інтернет-магазину

Завдяки низці особливостей та переваг система управління контентом користується стабільно високою популярністю у всьому світі. Створення сайту, інтернет магазину на Opencart дозволяє легко, швидко та без значних фінансових витрат запустити повноцінний торговий майданчик із базовим набором інструментом для ефективної роботи.

Ключові переваги:

 • Принцип open-source – за рахунок відкритого коду розробники можуть вносити зміни та редагування в існуючий функціонал.
 • Інтуїтивний інтерфейс – робить створення та керування проектом доступним навіть для новачків.
 • Гнучкість в налаштуванні та дизайні, розширення можливостей – за рахунок великої кількості модулів і шаблонів.
 • Багатомовність та багатовалютність – підтримка кількох мов та валют для виходу на міжнародний ринок.
 • SEO-оптимізація є вбудовані інструменти, які допомагають покращити видимість магазину в пошукових системах.
 • Адаптивний дизайн – готові теми забезпечують правильне відображення на різних пристроях.
 • Ефективне керування замовленнями – передбачено функції для відстеження, контролю, адміністрування, звітності.
 • Порівняно невисокі витрати – стандартну версію можна завантажити на офіційному веб-ресурсі безкоштовно, як і багато додатків. Ціни на платні продукти знаходяться у доступних межах.
 • Активне співтовариство – підтримка та обмін досвідом у рамках великого ком’юніті користувачів та розробників.

Щоб зрозуміти, що таке CMS Opencart і як створити на її основі сучасний онлайн-майданчик, варто розглянути всі особливості докладніше.

Доступність і простота.

Опенкарт спочатку був розроблений для онлайн-торгівлі, тому у початковій версії вже включає все необхідне для старту. Встановлення та налаштування може бути виконане новачком, який не володіє спеціальними знаннями та навичками програмування. Адміністрування також здійснюється легко та зрозуміло за рахунок інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу та ряду вбудованих інструментів.

Величезна кількість готових рішень.

Систему Опен карт можна нескінченно розширювати, додаючи до готових компонентів, що вже працюють, – платні або безкоштовні модулі. Веб-ресурси в мережі пропонують тисячі корисних розширень, які допомагають удосконалити майданчик та зробити його більш функціональним, зручним для адміністратора та покупця. Вартість платних продуктів варіюється в діапазоні від 5-10 до 100 доларів.

Крім того, у Opencart досить потужне ком’юніті – є цілі спільноти, де досвідчені фахівці діляться вдалими рішеннями та ПЗ, консультують новачків та спільно знаходять можливості для усунення проблем. Система постійно оновлюється, ведеться розробка нових продуктів, функцій, які можуть бути застосовані у вже працюючих проектах.

Всі види платіжних систем.

OpenCart підтримує багато платіжних систем, даючи можливість власникам бізнесу використовувати максимум доступних методів для здійснення оплати. PayPal, Stripe, Authorize.Net, Square, WorldPay, Skrill, банківські картки, електронні гаманці Apple/Google Pay і т.д. – все це приваблює покупців, дозволяючи їм використовувати звичний та зручний спосіб здійснення платежів.

У разі відсутності потрібних опцій у початковій версії можна додати десятки та сотні платіжних сервісів, завантаживши відповідні модулі. Вибір дійсно великий і включає різні варіанти для різних країн, локальних фінансових ринків, валют і т.д.

SEO оптимізація.

У базовому варіанті CMS є низка рішень для просування сайту в пошукових системах – для прописування мета-тегів, ЧПУ, створення картки, хлібних крихт, виконання стискування тощо. Все це дає можливість налаштувати ресурс і зробити його привабливим не тільки для відвідувачів, але і для пошукових роботів, підвищивши результати видачі. За потреби можна завантажити додаткові плагіни або внести зміни до коду.

Створення інтернет-магазину Opencart – оптимальне рішення для запуску якісних торгових майданчиків.

Безкоштовна система Опенкарт стане чудовим вибором у випадках, коли потрібно швидко та з мінімальними вкладеннями створити торговий майданчик. Інтернет-магазин Opencart надає максимум можливостей для управління продажами та ведення бізнесу, розвитку магазину та додавання нових категорій товарів, виходу на міжнародний ринок. Гнучкість та масштабованість – основні переваги, які цінують підприємці.

Почавши з невеликого проекту, цілком реально перетворити його на потужний маркетплейс без «переїзду» на іншу систему, але з розширенням функціоналу за рахунок додавання нових опцій. При цьому, створення, Обслуговування та доробка сайту обійдуться в невелику суму, адже вартість плагінів порівняно невисока, а керувати продажами може навіть новачок завдяки простій і логічній панелі адміністратора.

Розробка сайту на opencart проводиться у декілька етапів

Незважаючи на зручність та простоту конструктора, у створенні онлайн-магазину краще спиратися на досвід професіоналів. Лише якщо розвитку або доопрацювання сайту Opencart виконані кваліфікованими фахівцями, можна гарантувати результат та точну відповідність поставленим завданням.

Основні етапи створення інтернет-магазину на Опенкарт:

 1. Підготовка – вивчення особливостей бізнесу та ніші ринку, переваг замовника, конкурентів, завдань тощо.
 2. Упорядкування ТЗ, де будуть чітко прописані всі вимоги до онлайн-продукту (структура, сервіси, модулі, дизайн, юзабіліті тощо), підписання договору.
 3. Реалізація проекту – встановлення CMS, доопрацювання відповідно до ТЗ шляхом встановлення додаткових розширень чи зміни коду.
 4. Наповнення контентом.
 5. Тестування, усунення помилок за їх наявності, повторний тест та формування звіту.
 6. Запуск онлайн-майданчика.

Замовити створення сайту, інтернет-магазин на OpenCart.

Щоб замовити створення сайту на Opencart клієнту спочатку необхідно чітко визначитися з ключовими параметрами майбутнього ресурсу, бути готовим відповісти на всі питання брифа, обговорити кожну деталь з виконавцем. Грамотна підготовка детального технічного завдання – це 50% успіху майбутнього інтернет-магазину. До реалізації проекту наша веб-студія залучає досвідчених фахівців різних напрямків, кожен з яких відповідає за свій фронт робіт та гарантує найкращий результат із чітким виконанням поставлених завдань.

Індивідуальний дизайн.

Виносячи замовлення інтернет-магазину Opencart, клієнт може бути впевнений, що в результаті отримає красивий, сучасний, ефективний та функціональний інструмент для продажу. Наявність тисяч шаблонів надає широкі можливості для кастомізації та створення індивідуального дизайну, що точно відповідає особливостям товарів, перевагам цільової аудиторії та побажанням замовника.

Також можна розробити тему з нуля, створивши унікальне зовнішнє оформлення та необхідну внутрішню структуру. Завдяки відкритому коду в систему можна вносити будь-які зміни, доопрацьовуючи та покращуючи продукт.

SEO оптимізований код.

На просування в пошукових системах впливає якість верстки. Оптимізований відповідно до вимог SEO код не повинен містити помилок, зайвих тегів, громіздких елементів форматування, різного сміття. Бажано, щоб URL були «чистими» і не містили непотрібних слів, що сприятиме більш якісній індексації сторінок та успішному просуванню.

Створені на основі Опенкарт майданчики для торгівлі містять кошти для роботи з кодом та SEO, а тому займають високі місця у пошуковій видачі та за умови правильного налаштування не вимагають доробок надалі.

Ціни на розробку сайтів на OpenCart

Вартість розробки сайту на OpenCart може змінюватись у відчутних межах і залежить від таких факторів, як складність та масштаби проекту, функціональні вимоги, дизайн, інтеграція з додатковими сервісами, інструментами тощо.

У середньому, створення базового інтернет-магазину на OpenCart може коштувати від кількох сотень до кількох тисяч доларів. Однак у разі створення складних багатосторінкових сайтів ціна помітно зростає. Усі питання вирішуються у процесі проведення брифінгу та складання ТЗ – після обговорення подробиць клієнт отримує чітку комерційну пропозицію з прописаними ціною, термінами та умовами співпраці з веб-студією.

Настав час поговорити про ваш проект?
Зв'язатися
Обговорити проєкт!
Great experience
to get the awesome product
//
Case
001
© 2023
ПРОЄКТИ, ЯКІ ОТРИМУЮТЬ
НАГОРОДИ ЗА ДИЗАЙН

Наші роботи отримують нагороди від рейтингових видань, конкурсів у галузі дизайну та проєктування.

awwwards
03
webawards
03
wedline
01
thefwa
02
itreting
04
css design awards
01
designawards
01
w3award
03
thedieline
01
csswiner
06
eurobest
01
ida
01
canneslions
02
reddot
01
designnominees
04
cssnectar
04
webbyawards
01
All awards
//
Blog
07
© 2023
//Блог
Ми пишемо корисні
матеріали та ділимося цінною інформацією.
View
Open