Створення промо сайтів з WOW дизайном

UKRAINE
DIGITAL AGENCY
© TDS 2018-2023
play
showreel

Створення промо-сайтів з акцентом на перевагах та унікальності бізнесу, використовуємо яскраві та незабутні дизайнерські рішення, чітко виділені заклики до дії та анімацію яка чіпляє погляд.

Просування послуги або бренду з максимальним залученням потенційних клієнтів, викликаючи інтерес до певної пропозиції або ініціативи. Використовуючи яскраві кольори, елементи, якісні зображення, графіку, 3д сцени та об’єкти допомагаємо зачепити відвідувачів фокусним пропозиціям компанії.

promo vodeo TDS Agensy
//

Розробка промо сайтів полягають у концентрації зусиль на основному продукті або послузі компанії, точному позиціонуванні та яскравому контенті, що робить їх ефективним інструментом для привернення уваги та стимулювання процесів цільової аудиторії. Ми фокусуємося на тому, щоб представити інформацію максимально привабливим чином, використовуючи різні стилі, які найкращим чином будуть відображати та підкреслювати цінність бренду.

Розробка емоційних промо сайтів:

 • Незвичайні шрифти та типографіка: Використання особливих, нестандартних шрифтів для виділення ключової інформації та унікальності стиль друкарні мало кого залишить байдужим.
 • Матеріальний дизайн: Стиль включає в себе шаруваті поверхні, реалістичні тіні та яскраво виражену графіку. Він прагне втілити відчуття фізичних об’єктів на веб-сторінках.
 • Динамічний 3D: Тривимірні об’єкти та анімація візуальних сцен для відчуття глибини та супер реалістичності веб простору.
 • Анімація та скролінг: Створення промо-сайту з анімацією і тематичним скролінгом для оповідання історій або презентації продукту, створює занурюючий досвід і утримує уваги користувача.
 • Мінімалізм: Простота і чистота, упор на простір, зрозумілі елементи керування та відсутність зайвих деталей дуже часто застосовується зі стилем друкарні.
 • Футуризм: Яскраві кольори, геометричні форми, застосування ефектів неону чи цифрових штампів, що справляють враження майбутнього.
 • Неокласика: Поєднання класичних дизайнерських елементів із сучасними технологіями, баланс між елегантністю та функціональністю.
 • Техно-геометрія: Стиль, в якому використовуються геометричні форми, лінії, візерунки та елементи, вони створюють сучасний та технологічний зовнішній вигляд веб-сайтів.
 • Стиль вуличного мистецтва: Натхнення вуличним мистецтвом, яскраві кольори, текстури та стиль малюнка для додавання оригінальності та характеру там, де необхідно підкреслити урбанізацію та незалежність.

Особливості та переваги

Просування продуктів чи послуг: Розробка промо сайту дозволяє уявити продукти у найкращому світлі, звертаючи фокус на їх переваги, особливості та унікальні пропозиції. Вони виділяються із загального контенту та цілеспрямовано залучають відвідувачів.

Збільшення конверсії: Основна мета – перетворити відвідувачів на діючих клієнтів чи учасників. Шляхом використання креативного та привабливого контенту, такі проекти можуть підвищити конверсію та стимулювати бажані дії від відвідувачів.

Реклама акцій та спеціальних пропозицій: Промо-сайти широко використовуються для реклами тимчасових акцій, знижок, спеціальних пропозицій чи розпродажів. Вони ефективні для привернення уваги до обмежених за часом пропозицій.

Підтримка маркетингових кампаній:Бізнеси можуть створювати промосайт для підтримки певних маркетингових кампаній, рекламних проектів чи нових продуктів, щоб посилити їхню ефективність та залучити цільову аудиторію.

Замовити створення промо-сайту для підвищення конверсії

Замовити створення промо сайту з WOW дизайном вимушений крок будь-якої компанії, що розвивається, мета яких отримати максимальний прибуток із витрачених коштів виділених на розробку та маркетинг, для впровадження товару у маси споживачів.

Унікальна пропозиція має відповідати високим вимогам, бути еталоном, лідером ринку, що тягне за собою низку взаємодій, які ми спільно з Вами повинні пройти для отримання високих результатів.

Підготовка технічного завдання

Ви, ваш бренд, і проект в якому підготовка технічного завдання для промо-сайту стає фундаментом, де маркетинг і контент починають впливати на емоції споживача. У ТЗ нам необхідно буде позначити ряд особливостей.

 1. Чітко визначте цілі створення промо-сайту: просування товару, залучення клієнтів, вихід новий ринок. Також сформувати вимоги до функціоналу, візуалу та структури.
 2. Підготувати повний опис послуг, яких буде представлено найкращі особливості. Це допоможе розробникам і дизайнерам краще зрозуміти, яким чином подати інформацію, а копірайтер круто складе заголовки, що чіпляють.
 3. Провести аналіз цільової аудиторії, їх очікування та переваги, щоб ресурс був найбільш привабливим та зручним для потенційних клієнтів.

Робота з контентом

Зміст промо-сайт включає тексти, зображення, відео та інші елементи, що представляють цінну інформацію. Наша мета – переконати відвідувачів вчинити дії. Для цього необхідно зробити контент продаваним, зрозумілим, привабливим та інформативним. Заголовок має зацікавити, інформація має бути унікальною та цінною. Візуальні елементи, такі як зображення та відео доповнюватимуть контент, роблячи його більш привабливим із цінним.

Концепція дизайну

Створення дизайн промо-сайт підкреслює його унікальність та привабливість для цільової аудиторії. Успішний кейс зосереджуватиметься на яскравості, інтерактивності, мобільній адаптивності та оригінальності, щоб залучити та утримати. Він зазвичай відрізняється мінімалізмом, простотою, але водночас містить інтерактивні елементи, анімації та колірні контрасти, які допомагають виділити важливу інформацію. У трендах можна виділити захоплення динамічними градієнтами, 3D-елементами, інтеграцією інтерактивних анімацій та мікро інтеракцій.

Верстка та програмування

Програмування є ключовими етапами його реалізації. Верстка відповідає за оформлення та компонування візуальних елементів на веб-сторінці. Вона включає використання мов розмітки, таких як HTML, CSS і JavaScript, для розробки структури, стилів та інтерактивних елементів. Але найбільша особливість це програмування взаємодій, анімація у зв’язці зі скролінгом, щоб візуалізація продукту була ніби розповідь тематичної історії, як сюжет фільму, яку втілюють у життя талановиті фахівці.

Вартість розробки промо сайту

Чим більше складних функцій, анімації, тим вище вартість створення промо-сайту. Також потрібно враховувати витрати на контент, копірайтера, 3д дизайнера чи ілюстратора яких доведеться підключити до проекту. Якщо ми хочемо отримати крутий результат доведеться створювати щось нове для споживачів і дивувати їх. В середньому розвиток цін на промо-сайт починається від 5000 $ і може рости вгору, наприклад, якщо ми хочемо бачити в проекті 3д моделі з якими буде можливість взаємодіяти, доведеться підключити двох фахівців, 3д художник, створить оптимізовану фігуру а Js фахівець, змусить її працювати.

Створення промо сайтів з WOW дизайном
Настав час поговорити про ваш проект?
Зв'язатися
Обговорити проєкт!
Great experience
to get the awesome product
//
Case
001
© 2023
ПРОЄКТИ, ЯКІ ОТРИМУЮТЬ
НАГОРОДИ ЗА ДИЗАЙН

Наші роботи отримують нагороди від рейтингових видань, конкурсів у галузі дизайну та проєктування.

awwwards
03
webawards
03
wedline
01
thefwa
02
itreting
04
css design awards
01
designawards
01
w3award
03
thedieline
01
csswiner
06
eurobest
01
ida
01
canneslions
02
reddot
01
designnominees
04
cssnectar
04
webbyawards
01
All awards
//
Blog
07
© 2023
//Блог
Ми пишемо корисні
матеріали та ділимося цінною інформацією.
View
Open