Створення сучасних сайтів

Настав час поговорити про ваш проект?
Зв'язатися

Створення сучасних сайтів зайняло окреме місце та має значний вплив на авторитетність, рейтинг та маркетинг. Чистий та унікальний концепт зайняв вагому позицію для тих, хто хоче розвиватися.

Сьогодні сучасний проєкт зазвичай має простий дизайн, який легко читається та масштабується. Це робиться, щоб відокремити важливе від неважливого. Мінімалістичні елементи, акуратна типографіка з яскравими блоками, що чіпляють привабливими зображеннями.

Дивно звучить, чистий та просто, в чому сучасний? Різниця в досвіді побудови, використання канонів, шрифтів, модульних сіток, гармонії та графіки роблять створення сайту з правильним дизайном, який значно відрізняється від терміну “Я художник я так бачу”.

Створення сучасних сайтів

Переваги та авторитет

Візуальне враження – це перший контакт, що отримує користувач, унікальний та емоційний образ, що привертає увагу. WOW ефекти додають контрасту, що утримує та викликає позитивні емоції. Такий ресурс говорить про серйозне ставлення компанії до свого бізнесу та викликає довіру у відвідувачів.

Інтерактивні елементи, анімація, нестандартні переходи між сторінками здійснюють більш привабливе та поглиблене враження, що збільшує активність та час перебування.

Особливості

У нас є про що поговорити, але коротко! Створення сучасного сайту використовує безліч передових технологій та стандартів, які роблять ваш сервіс сучасним, функціональним та привабливим.

 • Чистота і простота.
 • Анімація при взаємодії чи скролінгу.
 • Крутий графічний дизайн.
 • Якісні повноекранні відеоролики.
 • Технологія розробки.

Розробка сучасного сайту

Коли справа стосується розвитку нового продукту або поліпшення компанії, розробка сучасного сайту займає більшу частину часу побудови маркетингової стратегії. Візуал стає ключовим фактором залучення та утримання відвідувачів.

Тренди та модні стилі змінюються згодом, які здавалися сучасними кілька років тому, можуть втратити свою актуальність сьогодні. Це викликано змінами у візуальних уподобаннях користувачів, розвитком технологій або просто через вихід нових конкурентів з більш привабливими ресурсами.

Тому умови, за яких компанія вимагає переробки та оновлення, можуть бути різними. Наприклад, зміна фірмового стилю, бажання поліпшити досвід користувача, необхідність адаптації під мобільні пристрої або поява нових функцій і можливостей, які потрібно впровадити.

Розробка сучасних сайтів відрізняється від застарілого як свіжим і сильним зовнішнім виглядом, а й функціональністю, що відповідає потребам сучасних користувачів. Адже вимоги та очікування відвідувачів постійно змінюються.

Також варто враховувати, що терміни старіння можуть відрізнятися. Все залежить від динаміки вашої галузі, конкурентного оточення та ваших власних цілей та стратегії розвитку. В середньому, виготовлення веб-сайту може вимагати поновлення кожні 4-5 років. Щоб відповідати сучасним вимогам та залишатися конкурентоспроможним.

Тому якщо ви хочете залучити більше відвідувачів і залишатися в тренді, періодично треба оновлювати його, щоб бути на крок попереду. Якщо вам необхідна консультація, можете зв’язатися з нами оформивши заявку, написавши в телеграм або іншими месенджерами, ми допоможемо вам підібрати правильне рішення та розрахувати вартість. А якщо хочете познайомитись детальніше радимо подивитись наші роботи або почитати про етапи створення сайтів.

Як розробляються індивідуальні сайти

Розробка індивідуальних сайтів – найкраще рішення для випадків, коли стандартні шаблони та конструктори не підходять для виконання поставлених завдань, коли є особливі побажання до функціоналу, дизайну, контенту та інших складових. Багаторівневі системи управління бізнес-процесами, розумні фільтри для пошуку, інтеграція з платіжними сервісами, внутрішні чати, панелі адміністрування з різними рівнями доступу, галереї з вбудованими фото та відео, візуальні ефекти – це та багато іншого можна реалізувати лише за умови персонального підходу.

Індивідуальні сайти створюються за таким алгоритмом:

 1. Підготовка – вивчення сфери діяльності фірми-замовника, збирання та аналіз інформації про конкурентів, цільової аудиторії. Клієнт заповнює бриф, докладно відповідаючи на велику кількість питань, покликаних дати всебічне уявлення команді розробників про те, яким має бути підсумковий продукт та з якою метою здійснюється весь комплекс заходів.
 2. Складання ТЗ – технічного завдання, яке чітко визначає список завдань та черговість їх виконання, терміни та бюджет, стаючи ясним та чітким планом для розробників. Для клієнта ТЗ є гарантією того, що кінцевий результат суворо відповідатиме всім поставленим вимогам. Наявність докладної концепції суттєво знижує ризик непорозуміння між сторонами, допомагає уникнути безлічі можливих проблем у процесі, що особливо важливо під час створення креативних сайтів.
 3. Проектування та програмування – формування структури та основних розділів, макетів сторінок та інтерфейсу користувача, вибір стека технологій для реалізації, фронтенд і бекенд. У випадку з індивідуальним замовленням приділяють велику увагу прототипуванню – конструюванню макета до початку всіх серйозних робіт, що дає можливість візуалізувати концепцію, виявити потенційні проблеми, узгодити всі питання до фінальної реалізації.
 4. Тестування – для перевірки працездатності всіх компонентів, оцінки продуктивності та стабільності, адаптивності та кросбраузерності. Усі виявлені баги фахівці виправляють, проводять повторення тестів і лише після успішного їх проходження формують звіт.

У техзавдання можуть бути додані пункти, пов’язані з наповненням сторінок контентом, розробкою та запуском рекламних кампаній, збором даних про поведінку відвідувачів та впровадження змін для покращення поведінкових факторів, підвищення конверсії тощо.

Основні переваги індивідуальних проектів

Ексклюзивний веб-сайт – дороге задоволення, тому що не використовує шаблонних рішень, вимагає залучення великої кількості фахівців, тимчасових і фінансових витрат. Але й отримати в результаті можна чимало – яскравий, оригінальний ресурс, що запам’ятовується і залучає користувачів, здатний посилити присутність бізнесу в інтернеті, залучити нових і утримати постійних клієнтів, в рази збільшити прибуток, знайти нові шляхи розвитку справи.

Які вигоди пропонує унікальний сайт:

 • Оригінальний зовнішній вигляд – ТЗ не обмежена нічим і будь-яка дизайнерська задумка успішно обробляється та впроваджується. Незвичайні ідеї, складні деталі та ефекти, опрацювання колірних схем та елементів відповідно до корпоративного стилю фірми, відсутність рамок та шаблонів допомагають виділитися на ринку та запам’ятатися.
 • Точна відповідність до цілей – продукт ретельно адаптується під конкретні вимоги, підвищуючи результативність онлайн-представництва та даючи шанс придумати ексклюзивне рішення для запиту будь-якого рівня складності.
 • Повний контроль над функціоналом – створення індивідуального сайту дає можливість інтегрувати будь-які функції та оптимізувати процеси. Високопродуктивні сервери, бази даних, що масштабуються, безпечні API, використання фреймворків і бібліотек – можливо все, якщо за справу беруться професіонали.
 • Висока продуктивність та оптимізація – при відмові від стандартних конструкторів та поетапному плануванні можна спочатку обміркувати структуру та код, прискорити завантаження, налагодити всі процеси. При грамотному проектуванні навіть найскладніша система «літатиме», радуючи відвідувачів легкістю і красою, демонструючи відмінні показники для пошукових систем.
 • Гнучкість у подальшому розвитку – за наявності правильно написаного з нуля коду та архітектури, веб-ресурс легше масштабувати та розвивати зі зростанням бізнесу, без обмежень типових підходів.
 • Дотримання поточних трендів і технологій – вирішивши створити індивідуальний проект, замовник може бути впевнений у застосуванні нових методів, обліку всіх актуальних тенденцій у веб-розробці, що важливо для актуальності та конкурентоспроможності. Крім того, в майбутньому такі платформи легше модернізувати, адаптувати під реалії, що змінюються.

Всі перераховані вище переваги роблять веб-ресурс здатним успішно виконувати поставлені завдання і сприяти розвитку бізнесу, але на деяких з них варто зупинитися окремо.

Унікальність

Створення унікального сайту передбачає застосування оригінальних підходів та різноманітних технологій для отримання продукту, який, з одного боку, чітко відповідатиме уявленням замовника та виконуватиме поставлені ним цілі, а з іншого – вийде незвичайним, ексклюзивним.

Це найкращий вибір для компаній із тривалою історією, певною репутацією на ринку, великою кількістю клієнтів та масштабними планами. Дизайн ресурсу, що запам’ятовується, використовує корпоративні кольори та елементи фірмового стилю, транслює цінності та пріоритети бренду, допоможе підвищити лояльність постійних клієнтів, створити правильне враження у нових.

Для молодих компаній, які тільки планують вийти на ринок або нещодавно розпочали свою діяльність, ексклюзивне онлайн-представництво в мережі дозволить заявити про себе, виділитися серед конкурентів, залучити цільову аудиторію, продемонструвати відданість якості та націленість на успіх.

Брендування

На підтримці бренду та необхідності зробити ресурс незабутнім варто зупинитися окремо. Створення якісного сайту передбачає опрацювання та підтримку єдиного стилю, візуальних елементів, шрифтів та загального дизайну відповідно до бренду компанії. Брендування іноді включає додаткове оформлення сторінок банерами, фоном з іміджевою, рекламною метою.

Варіанта реалізації брендування може бути два – проектування дизайнерських рішень платформи на основі вже готових і використовуваних фірмою логотипу, колірних схем та інших складових корпоративного стилю або його опрацювання в процесі. Головне завдання – підвищити впізнаваність бренду, привернути до нього увагу, створити потрібну репутацію та підтримати запущені маркетингові стратегії.

View
Open