Замовити дизайн сайту: Сучасні дизайни

Дизайн сайту – це візуальне відображення розміщених на екрані зображень та текстів. А також цілий комплекс алгоритмів та рішень, спрямованих на грамотну та логічну організацію всього контенту та юзабіліті. Щодо зовнішньої складової, то продуманий і професійно створений візуал має бути гармонійним та естетичним, легким у сприйнятті та одночасно незабутнім, стильним та яскравим.

Але не меншого значення мають і зручність ресурсу, виконання ним усіх передбачених функцій. Якщо розробка дизайну сайту виконано правильно, то в момент заходу на нього людина відразу розуміє, про який бренд йдеться, що пропонує і на яких цінностях побудований бізнес, бачить конкурентні переваги і хоче залишитися на ресурсі для отримання додаткових відомостей.

Зручне та інтуїтивно зрозуміле меню, грамотна структура, навігація, якісні тексти та відео/фотоматеріали – все це допомагає перетворювати випадкових відвідувачів на клієнтів та підвищувати лояльність тих, хто вже співпрацює з фірмою.

У процесі роботи над візуалом майданчика важливо створювати не просто гарну «картинку», але таке оформлення, яке дозволить залучити представників ЦА та ненав’язливо підвести їх до виконання тих чи інших дій (купівля, замовлення тощо). І для цього заздалегідь знадобиться провести цілий комплекс заходів, проаналізувавши ЦА, конкурентів, сферу діяльності.

А потім використати всю отриману інформацію у створенні красивого, функціонального, незабутнього та ефективного сучасного візуалу, який допоможе сайту зайняти топові позиції у пошуковій видачі, зацікавити людей, стати інструментом розвитку підприємства та отримання прибутку.

Ключові вимоги до графічного оформлення будь-якого сучасного веб-ресурсу:

 1. Простота, зручність і логічність – комфортно розташовані і добре помітні кнопки підрозділів, переходів, здійснення тих чи інших дій, чітко продумана система сторінок і підкатегорій, зв’язок усіх компонентів, відсутність моментів, що відволікають.
 2. Естетика – наявність єдиного стилю та гармонійне поєднання вибраних відтінків, шрифтів, окремих деталей, що гарантують приємні враження у момент перегляду.
 3. Відповідність тематиці – вибір загального стилю та опрацювання кожного компонента безпосередньо залежать від ніші, в якій працює фірма, типу або виду послуг, продукції, цінностей, що транслюються, важливих особливостей.
 4. Унікальність та якість – на всіх рівнях: як самої «візуальної оболонки», так і змісту. Створений з нуля концепт разом з корисним актуальним контентом викличуть довіру у потенційного клієнта та бажання дізнатися більше про пропозиції, зробити замовлення та ін.
 5. Функціональність – інтеграція з сервісами та службами, адаптивність для коректного відображення на всіх гаджетах та браузерах, швидке завантаження.
 6. SEO-оптимізація – для просування пошукових систем, збільшення трафіку.
 7. Дотримання сучасних трендів – достатньо подивитися на веб-ресурси, створені 5-10 років тому і порівняти їх з новими або минулими редизайном, щоб зрозуміти, які з них приваблять більше людей і чому важливо йти в ногу з часом.

Навіщо потрібний дизайн для веб сайту

Усі заходи в рамках створення веб-проектів, усі зусилля, оригінальні ідеї та рішення спрямовані на досягнення єдиної мети – привернути увагу користувача. Тільки у випадку, якщо відвідувачу сподобається веб дизайн сайту, він затримається на ньому і не повертатиметься на сторінку пошуку, переходити на онлайн-майданчики конкуруючих брендів.

У процесі вже все залежить від багатьох взаємопов’язаних факторів, але починається з першого враження, за яке відповідає візуальне оформлення. І тому воно має бути привабливим і яскравим, з одного боку, але ретельно продуманим і схильним до здійснення цільових дій – з іншого.

Професійно створений та відповідним цілям дизайн сайтів легко та ненав’язливо приводить відвідувача до потрібної мети. Зручний функціонал і логічне меню допомагають людині швидко знайти дані, що цікавлять, в один-два кліки замовити позицію, відразу побачити всі переваги співпраці з фірмою, «зачепитися» поглядом за ключові меседжі.

Призначення візуала – зацікавити користувача і дозволити йому піти ресурс конкурента, та був непомітно підштовхнути до дотримання інструкції до виконання цільового дії. Виразний та нестандартний зовнішній вигляд, інформативний та якісний контент повинні акцентувати увагу та просувати меседж, але не перевантажувати великою кількістю непотрібних деталей, не дратувати та не зміщувати фокус уваги з головного.

Згідно багатьох досліджень, сьогодні люди в онлайні не хочуть виконувати більше 2-3 кроків і витрачати більше 5 хвилин на покупку. І тому навіть унікальний продукт за нижчою ціною може не користуватися популярністю, якщо для його придбання доведеться читати довгі гайди та дотримуватися складних інструкцій. Найпростіший зрозумілий інтерфейс – запорука того, що навіть користувач з мінімальними знаннями стане клієнтом.

У той же час, нудна застаріла графіка здатна відлякувати людей, які хочуть співпрацювати з найкращими та отримувати естетичне задоволення від знаходження на сайті. Тому простота – не однакова відсутність естетики та креативних рішень. У цьому полягає складність – створити концепт, який одночасно буде простим і «чіпляючим», що запам’ятовується, що дозволяє досягати цілей у продажах, зростанні.

І виконання такого завдання під силу лише професіоналам. Лише кваліфіковані фахівці, що володіють усіма необхідними навичками та великим досвідом, зможуть втілити в життя будь-який незвичайний задум, впровадити круті «фішки» і створити ресурс, який буде яскравим, привабливим, що виділяється на тлі конкурентів, але не перевантаженим і простим у використанні.

Скільки коштує дизайн сайту

До списку робіт з проектування візуалу входять: ретельне продумування всього шляху користувача, розробка макетів, адаптивна верстка, тестування та здавання. До складання ТЗ сказати, скільки коштує дизайн сайту, Неможливо, так як підсумкова сума залежить від маси різноманітних факторів.

Що впливає на бюджет:

 • Обсяги роботи – глибина аналізу (ніші ринку, конкуруючих фірм, цільової аудиторії тощо) та складність попередніх досліджень, рівень деталізації, кількість сторінок та унікальних елементів, контент та ін.
 • Тип оформлення – коли створюється дизайн сайту, ціна багато в чому залежить і від даного фактора: мінімалістичний або строгий стиль обходяться дешевше, ніж WOW-дизайн з великою кількістю анімації та відео.
 • Рівень кастомізації – чим більше елементів та складових формується з нуля, тим вищим буде бюджет.
 • Наявність спецефектів – коли здійснюється розробка дизайну сайту, ціна залежить від обсягу задіяних ресурсів. Для створення складної анімації, впровадження веб-додатків та різних «фішок» залучають окремих фахівців із погодинною оплатою, що суттєво підвищує підсумкову ціну.
 • Кількість правок – за умови чіткого дотримання виконавцем сформованого ТЗ та внесення замовником змін уже у процесі.

Чому ми

Візуальна складова надзвичайно важлива та безпосередньо впливає на привабливість та ефективність проекту, рівень конверсії, лояльність відвідувачів, розвиток бізнесу та зростання прибутку. Тому цьому питанню слід приділяти не менше уваги, ніж формуванню технічної частини. І співпраця із професіоналами стане запорукою успішної реалізації проекту на всіх стадіях.

Прийнявши рішення замовити дизайн сайту у нашій студії, ви отримуєте:

 1. Індивідуальний підхід та гарантія унікальності результату.
 2. Ретельне опрацювання кожного з пунктів техзавдання, можливість внесення правок та додаткових аспектів.
 3. Детальний звіт кожному етапі.
 4. Розумні ціни – за рахунок ефективного розподілу ресурсів та оптимізації.
 5. Можливість реалізувати ідею будь-якого рівня складності та залучити фахівців різних напрямків.
 6. Чітке дотримання термінів та домовленостей.
 7. Гарантії якості – замовник отримує повністю готовий продукт, що пройшов тестування та перевірки.

Наші роботи

Наша команда створює різноманітні майданчики з урахуванням новітніх трендів та технологій, у точній відповідності до поставлених цілей та бачення замовника. Ми однаково успішно реалізуємо дизайн для сайту організації або онлайн-магазин, веб-додаток або блог, формуючи команду під кожен окремий проект та залучаючи до роботи тих, хто здатний впоратися навіть із супер-складними запитами.

Команда спеціалістів під кожний проект

Завдяки появі коробкових сервісів та конструкторів зробити простий веб-портал із елементарним оформленням може і одна людина. Але навряд чи він зможе задовольнити вимоги ЦА, виконати покладені на нього функції та стати ефективною платформою для досягнення бізнес-цілей.

Щоб створити ексклюзивний та унікальний дизайн веб-сайту, доведеться залучити кількох фахівців, точна кількість яких залежить від масштабів та складності проекту. У кожному випадку команда підбирається індивідуально – виходячи з того, з якими інструментами та засобами доведеться працювати.

Хто може входити до складу команди:

 • Менеджер – контролює та координує дії всього колективу, стежить за дотриманням термінів та пунктів завдання, надає звіт про всі кроки, керує проектом замість замовника та відповідає за результат взаємодії.
 • Дизайнер UX/UI – перший у відповіді за візуалізацію та малювання прототипу, другий реалізує технічну частину та функціонал.
 • Верстальник – перекладає відмальований прототип у html, несе відповідальність за коректне відображення вмісту у всіх браузерах та на екранах гаджетів.
 • Програміст – поєднує візуал із функціональністю, за рахунок впровадження різних інструментів та опцій.
 • Контент-менеджер і спеціаліст з SEO – відповідальні за наповнення, його якість і унікальність, відповідність вимогам ЦА і пошукових машин.

Залежно від особливостей кожного конкретного аспекту кількість залучених співробітників може бути різною. Для інформаційних порталів буває достатньо одного дизайнера, верстальника та програміста, але потрібно багато контент-мейкерів. При створенні корпоративних майданчиків залучають більше дизайнерів та тих, хто вміє створювати незвичайні ефекти, а за контент може відповідати одна людина.

Над майданчиком також можуть працювати фотограф, відеограф, ілюстратор, аніматор, перекладач, 3D-художник та інше. найкращий результат.

Процес

Основні кроки розробки неможливо визначити до складання ТЗ, але будь-який дизайн веб-сайтів передбачає наявність певних елементів, присутніх більшості сторінок.

Стандартні компоненти візуалу:

 • Колірна схема – набір відтінків, які використовуватимуться.
 • Набір шрифтів – кольори та типи, розміри, поєднання.
 • Хедер та футер – так звані «шапка» та «підвал» веб-сторінок.
 • Проектування головного – вона є «обличчям» майданчика та потребує особливої ​​уваги.
 • Дрібниці – значки, кнопки, форми.
 • Контент – його розміщення на екрані, співвідношення фото та текстів, відео тощо.

Окрім привабливості та яскравості, все це має бути коректно та логічно скомпоновано, забезпечуючи простий та функціональний інтерфейс.

Етапи створення

Після звернення до веб-студії замовник заповнює бриф, розповідає про основну ідею. Це перші етапи створення дизайну сайту де обговорюються деталі, визначаються всі вимоги та побажання, складається структура, прораховуються вартість та строки, складається договір із зазначенням прав та обов’язків сторін.

Безпосередньо проектування передбачає такі кроки:

 1. Підготовка – збирання даних, аналіз конкурентного середовища, ніші, підбір референсів і т.д.
 2. Конструювання прототипу – щоб можна було оцінити підібрані дизайнерські рішення, розташування контенту, зручність функціоналу.
 3. Верстка та програмування.
 4. Тестування та передача готового продукту.

Цікаві «фішки» та тенденції

Сьогодні технології дозволяють вигадувати та реалізовувати масу ексклюзивних задумів. Тренди постійно змінюються, формуючи смаки користувачів та роблячи їх дедалі більш вимогливими до візуалу.

Актуальні тренди у 2023-2024:

 • Темні, насичені відтінки та 3D-графіка – при правильному підході допомагають виділитися, розставити акценти.
 • Мінімалізм та ультра мінімалізм – звільнення від зайвого, аж до маскування другорядних елементів.
 • Виразна друкарня – мальовані нестандартні шрифти, великі заголовки, акцент на графічному відображенні текстового контенту.
 • Ретро стиль з примітивною геометрією, пастельними відтінками, «плакатними» зображеннями та текстами.
 • Неонові відтінки як акценти на базовому фоні.
 • Інтерактивні елементи – веб-застосунки, незвичайні кнопки, hover-ефекти, ігри та все, що змушує якомога довше пробути на сторінці.
 • Візуалізація об’єкта – крутий ефект для онлайн-магазинів, що дозволяє побачити товар з різних боків, оцінити форму, колір, силует. Магазини косметики дозволяють побачити “на собі” відтінки коштів через спеціальні сервіси для фронтальних камер, в онлайн-бутиках можна “приміряти” одяг. Салони меблів впроваджують такі функції, завдяки яким можна побачити, як новий диван впишеться в інтер’єр. Все це приваблює людей, підвищує лояльність та змушує в майбутньому робити вибір на користь компанії.
 • Асиметрія, ламана сітка, перекриття тексту графікою – все це виглядає цікаво та свіжо.
 • Спліт-макети з розподілом екрану на дві частини, кожна з яких дає свою інформацію та формує потрібне враження.
 • Оптичні ілюзії – з хитрими контрастами, зміною простору та форми, які викликають бажання залишитися на майданчику та краще все розглянути.

Гарний дизайн сайту – це ідеальне поєднання візуалу та функцій, розробка зручності та простоти, оригінальності та унікальності. Все те, що може залучити клієнта і підвищити його лояльність, викликати бажання зробити покупку або отримати інформацію, а в майбутньому – неодмінно зайти сюди знову.

Настав час поговорити про ваш проект?
Зв'язатися

Розробка дизайну сайтів

UKRAINE
DIGITAL AGENCY
© TDS 2018-2023
play
showreel

Дизайн веб-сайтів – це візуальне оформлення діяльності компанії, її обличчя та перше враження, яке формує користувач. Тому візуал має бути яскравим, чіпляючим, оригінальним та ефективним.

Згідно з дослідженнями, онлайн-проект має максимум 10 секунд, протягом яких відвідувач вирішує: залишитися тут або піти до конкурентів. І тому у роботі над будь-яким веб-ресурсом зусилля всієї нашої команди спрямовані на створення дизайну сайту, який не просто чіпляє та захоплює, але мотивує та перетворює відвідувачів на лояльних клієнтів.

promo vodeo TDS Agensy
//

Кожен проект для нас – унікальний. Ми відповідально підходимо до реалізації поставлених завдань та проектуємо ексклюзивні продукти, де кожна деталь має значення. Ми вміємо створювати дизайн, який виводить ресурси у лідерів ніші, відповідає тематиці та цінностям бізнесу, відповідає на запити цільової аудиторії та викликає довіру, формуючи позитивне враження та допомагаючи розвиватися.

 • Веб дизайн
 • UX/UI Дизайн
 • Редизайн
 • Дизайн інтернет-магазину
 • Дизайн корпоративних веб-сайтів
 • Дизайн мобільного додатоку
 • Дизайн порталу новин
 • Дизайн веб-додатків
 • Дизайн сайту візитки
 • Дизайн Landing Page
Обговорити проєкт!
Great experience
to get the awesome product
//
Case
001
© 2023
ПРОЄКТИ, ЯКІ ОТРИМУЮТЬ
НАГОРОДИ ЗА ДИЗАЙН

Наші роботи отримують нагороди від рейтингових видань, конкурсів у галузі дизайну та проєктування.

awwwards
03
webawards
03
wedline
01
thefwa
02
itreting
04
css design awards
01
designawards
01
w3award
03
thedieline
01
csswiner
06
eurobest
01
ida
01
canneslions
02
reddot
01
designnominees
04
cssnectar
04
webbyawards
01
All awards
//
Blog
07
© 2023
//Блог
Ми пишемо корисні
матеріали та ділимося цінною інформацією.
View
Open