Контакти

Ukraine / Kherson
hello@terentevdesignstudio.com
(+380) 50 753 62 08
Careers
hr@terentevdesignstudio.com

Ми цінуємо вашу увагу до нашого сайту і завжди готові допомогти вам з будь-якими питаннями, пропозиціями або коментарями. Ми прагнемо забезпечити максимальну доступність для наших клієнтів і партнерів, тому надаємо різні способи зв’язку з нами.
Телефон: Вам потрібна оперативна допомога або консультація? Наша служба підтримки готова відповісти на всі ваші дзвінки та надати необхідну інформацію. Ви можете зв’язатися з нами за телефоном. Наша команда працює з 9 до 20.00, і ми постараємося відповісти на ваш дзвінок у найкоротші терміни.
Електронна пошта: Якщо вам зручніше спілкуватися електронною поштою, ви можете написати нам на адресу. Ми ретельно стежимо за вхідними повідомленнями і зазвичай відповідаємо протягом 5 годин. Не соромтеся надсилати нам листи з будь-якими питаннями, пропозиціями або зворотним зв’язком.
Ми завжди намагаємося забезпечити високий рівень обслуговування та оперативно реагуємо на всі звернення. Незалежно від того, якому способу зв’язку ви віддаєте перевагу, ми гарантуємо, що ваш запит буде опрацьовано з увагою та професіоналізмом. Контакти TDS Agency (Терентьєв та Дизайн Студія) веб студія з повним комплексом розробки цифрових продуктів для бізнесу. Україна, Київ, вулиця Київська, 34, Софіївська Борщагівка.

 

View
Open