UX/UI дизайн

Настав час поговорити про ваш проект?
Зв'язатися
UX /UI дизайн

UI UX дизайн сайту стає все більш важливим та популярним у сучасній веб індустрії. Обидва ці терміни скорочені від “User Interface” і “User Experience” відповідно вони об’єднуються для створення легкого сприйняття веб-сайтів та додатків, що суттєво покращує візуальну складову та рівень комфорту.

Величезну роль та окреме місце UI UX дизайн отримав у формуванні успішних продуктів, брендів та веб-сервісів. Завдяки високому потенціалу та систематичним підходом виходить реалізувати дуже великі проєкти, з повним контролем та масштабованістю. Розуміння цих принципів та застосування у вашому бізнесі допоможуть покращити та досягти запланованих результатів.

Де застосовується сучасний UI/UX дизайн?

Талановиті фахівці, які володіють останніми тенденціями та трендовим UI/UX дизайном, втілюють свою експертизу в різних сферах. Ми створюємо дивовижні веб-сайти, забезпечуючи інтуїтивну навігацію та адаптивність для різних пристроїв, робимо додатки зручними та привабливими, оптимізуємо електронну комерцію для збільшення конверсії, розробляємо брендування та відбиває унікальний стиль компанії.

 • дизайн сайту;
 • створення UI kit;
 • дизайн мобільної програми;
 • розробка інтерфейсу користувача;
 • проєктування та прототипування;
 • дизайн веб та десктопних сервісів;
 • UI аудит.

Що таке UX та UI-дизайн?

UI UX дизайн це графічна основа веб-сайту або програми. Де UI дбає про те, як елементи оформлені, як вони виглядають і як з ними взаємодіють. Це включає розташування елементів, логіка побудови, колірну схему, шрифти, іконки графіка і загальний вигляд, який забезпечує привабливим і функціональним. А дизайн інтерфейсів UX це метод який зосереджується на тому, як сприймає та використовує аудиторія сервіс, як його покращити, донести та розкласти інформацію в тому порядку, які оптимально підходить та скорочує кількість кліків до розділів, оформлення заявок, здійснення дій, перегляду товару або оплати онлайн. банкінгом. UI/UX дизайн це те, що включає в себе зручність використання, навігацію, швидкість і малювання завантаження і все, що робить взаємодію з веб-сайтом плавним та приємним. До таких рішень бізнес приходить коли йому необхідно реалізувати в першу чергу якість, сервіс для людей, які знають, що зручність є першою у побудові міцного зв’язку при частому використанні.

Що таке UX та UI-дизайн?

Процес розробки UX/UI-дизайну

Це складний і ретельний процес, розробка дизайну, що охоплює кілька етапів, які є важливими для створення якісного сервісу. Важливо розуміти, що хід створення – це безперервна робота, і покращення можуть вноситися протягом усього терміну експлуатації. Професіонали забезпечують, щоб сервіс був орієнтований на аудиторію, задовольняв їхні потреби та давав бізнесу конкурентну перевагу. Це ціле мистецтво, яке надихає, приваблює та задовольняє.


Дослідження юзабіліті та візуальної гармонії

Початковим кроком аналізу вивчення. Ми аналізуємо інтерфейси, досліджуємо UX-рішення та UI. Це як розвідка на території конкурентів. Ми виявляємо, що працює, а що ні та формуємо області, де ми можемо досягти успіху.

Інформаційна архітектура та планування

Інформаційна система визначає структуру веб-сайту чи проєкту. На цьому етапі створюється загальна логіка, юікс дизайн визначає ключові елементи, правила побудови, сторінки та розділи.

Процес створення прототипу

Прототипи є чорнові макети, які допомагають візуалізувати, майбутній сервіс. Ми створюємо макети, які дозволяють побачити, як буде працювати ваш продукт. Це як зведення фундаменту для майбутнього шедевра. Ми звертаємо увагу на кожну дрібницю, кожен елемент кадру, щоб забезпечити впевнене планування.

Створення проєкту

Розробляємо зовнішній вигляд продукту, створюємо елементи та компоненти взаємодії, включаючи колірну палітру, шрифтовий сет, іконки, графіку та компонування. Мета якого – зробити сервіс привабливим та легким.

Тестування та оптимізація

Це включає перевірку проєкту і працездатність, а також збір зворотного зв’язку від користувачів. За результатами тестування здійснюються коригування та оптимізація.

UX Дизайн

Всебічний аналіз

Щоб досягти великих висот у сфері UI UX design, необхідно глибоко розуміти навколишній конкурентний ландшафт. Повноцінний аналіз – це ключовий етап, який дозволяє визначити, як ви виділятиметься серед безлічі конкурентів і які уроки можна отримати з кращих практик.

 • Тенденцій – це включає ідентифікацію і вивчаємо, що популярно у світі на сьогоднішній день, які нові ідеї та концепції з’являються. Це допомагає нам бути в курсі останніх інновацій для впровадження їх у наші проєкти.
 • Особливості – дозволяє нам оцінити, наскільки ви будете унікальні в порівнянні з конкурентами. Ми шукаємо способи зробити ваш продукт відомим і незабутнім.
 • Слабкі місця – допомагає нам виявити тонкі місця конкурентів. Ми досліджуємо, де вони припускаються помилок або упускають можливості. Це дає нам можливість уникати їхніх помилок і використати їхні недоліки на нашу користь.

Цифрова стратегія

У сучасному області інтернет трансформації, стратегія стає життєво важливою у розвиток веб-ресурсів. Дотримуючись запропонованим рішеннями UX/UI-дизайну, проєктування набуває потужного впливу, що забезпечує зростання та залучення аудиторії.

 • Розуміння цілей – це перший крок у діджиталізації. Ми аналізуємо ваші бізнес-завдання та визначаємо, яким чином можемо допомогти у їх досягненні. Це як огляд карти, яка вказує на ваші координати успіху.
 • На першому плані мобільність – це першочергове завдання адаптації. Світ стає мобільним, і ваша цифрова модель має це враховувати. Ми оптимізуємо проєкт для мобільних пристроїв на початковому етапі, а потім десктоп, щоб ваш ресурс був доступний та зручний на будь-якій платформі.

UX Дизайн

Мистецтво, що визначає вплив та сприяє досягненню сприятливих результатів. Успішний дизайн UX починається з глибокого аналізу ваших учасників. І створює емоційний зв’язок споживача із продуктом. Ми прагнемо викликати позитивні емоції, що сприяє задоволенню та лояльності.


Розробка UI

Мінімалізм є однією з ключових тенденцій 2023 року. Розробка інтерфейсу, який не має зайвих деталей і фокусується на основних напрямках. Простота – це естетичний вибір який довго служитиме і приноситиме задоволення. Багатогранні рішення характеризуються яскравими та насиченими кольоровими компонентами, які створюються для привернення уваги та забезпечення зв’язку. З розвитком технологій, стає більше можливостей, таких як анімації, 3D графіка та інтерактивність. Це створює унікальний та рентабельний вигляд.


Запуск та підтримка

Завершення – це лише початок вашого шляху до успіху. У 2023 році, в середовищі, де конкурентність настільки висока, обслуговування та підтримка відіграють ключову роль у забезпеченні сталого зростання та задоволення. Практичний досвід завжди приносить свої результати, за такого підходу необхідно вносити зміни у критичних галузях, щоб стати максимально ефективним. Після старту ми не зупиняємось та приділяємо увагу аналізу отриманих даних. Це дозволяє нам розуміти, як взаємодіють з додатком, та застосовувати покращення у реальному часі.

Особливості UX дизайну інтерфейсів

Особливості UX дизайну інтерфейсів

Створення досконалого продукту потребує глибокого розуміння особливостей інтерфейсів. Основною експертизою є центрування споживача. Весь сервіс та функціональність повинні створюватися з урахуванням потреб, очікувань та комфорту. Визначення цільової аудиторії та її поведінки – це ключ до традиційного UX дизайну. Через який можна викликати позитивні емоції та асоціації.


Замовити розробку UX/UI-дизайну в TDS

Середовище, що змінюється, постійно зростає та оптимізується, включаючи технологічні інновації, зміни в законодавстві, споживчі вимоги та конкуренцію. Розвиток дозволяє вашій компанії адаптуватися до нових умов та конкурувати. Замовити UI UX дизайн сайту – це перший крок до створення продукту, який відповідає очікуванням користувачів та призводить до успіху та зростання. В агентстві ми пропонуємо професійні рішення, де замовник отримує партнера, готового працювати на досягнення спільних цілей. Ми надаємо детальну концепцію дизайну, прототипи, тестування та доопрацювання, продукт, який готовий задовольнити потреби користувачів та сприяти зростанню.

Потреби та переваги клієнтів постійно змінюються. Модернізація бізнесу дозволяє вам адаптувати свої продукти та послуги, щоб відповідати вимогам та очікуванням споживачів, що допомагає утримувати та залучати нових клієнтів. Розробка дизайну сайту у TDS – це інвестиція в успіх вашого проєкту. Ми працюємо з вами на кожному етапі, щоб забезпечити створення ідеального проєкту, який призведе до визначних результатів.

UI UX дизайн сайту збільшує ефективність і продуктивність, замовити поліпшення, яке включає пошук більш ефективних способів виконання завдань, впровадження нових технологій і процесів, можна звернувшись до нас за телефоном або через форму зв’язку, Ви отримаєте початкову консультацію та аналіз проєкту.

FAQ - Найчастіші запитання

Чому варто замовити UX/UI дизайн у TDS?

Замовляючи в TDS, ви отримуєте доступ до досвідчених дизайнерів, що спеціалізуються на створенні зручних і привабливих інтерфейсів користувача. Наш підхід допомагає покращити досвід користувачів, підвищити конверсію та досягти успіху вашого продукту.

А чи можна тільки візуальний дизайн (UI)?

Так, ви можете замовити лише візуальний дизайн UI в TDS, якщо вам вже є опрацьований UX або якщо вам потрібна лише графічна складова вашого проекту.

Який дизайн потрібний для MVP?

Для мінімального життєздатного продукту (MVP) важливо створити дизайн, який забезпечує базову функціональність та задовольнить потреби вашої цільової аудиторії. MVP має бути мінімалістичним та ефективним.

Наскільки важливим є UI/UX для продукту?

UI/UX є ключовими елементами успішного продукту. Необхідно забезпечувати зручність використання, привабливість та конкурентоспроможність, що впливає на залучення та утримання користувачів.

Скільки часу піде на дизайн?

Час, необхідний розробки, залежить від складності проекту та обсягу роботи. Зазвичай це може змінюватись від кількох тижнів до кількох місяців.

Правда, що для кроссплатформенного додатка потрібно розробити 2 дизайни?

Так, для кросплатформових програм зазвичай розробляють два: один для iOS і інший для Android. Це дозволяє оптимізувати досвід користувача для кожної з платформ.

Із чого складається час на дизайн?

Час складається з проведення дослідження, проектування інтерфейсів, створення макетів, прототипів, тестування та доробок відповідно до зворотного зв’язку.

Хочу дизайн. Що від мене потрібно?

Для початку нам знадобляться ваші вимоги та очікування, інформація про цільову аудиторію та ваш продукт. Чим більше інформації ви надасте, тим краще буде підсумковий дизайн.

Де ви робите дизайн?

Ми виконуємо роботу в офісі TDS, а також співпрацюємо з віддаленими дизайнерами по всьому світу, щоб забезпечити нашим клієнтам найкращі рішення.

Скільки варіантів дизайну отримаю?

Кількість варіантів залежить від ваших потреб та домовленостей. Ми можемо надати кілька концепцій, щоб ви могли вибрати той, який найкраще відповідає вашим очікуванням.

View
Open