Створення корпоративного сайту будівельної компанії ТОВ Святобуд

Корпоративний веб-сайт будівельної компанії ТОВ СВЯТОБУД

Дизайн будівельного сайту в стилі інженерних креслень з лініями по всьому екрану та динамічним перегортанням анімацій, відео та контенту. Це сучасний нестандартний сайт із бічним меню, виконаний у чорно-жовтогарячих кольорах.
Промо сторінка включає основні розділи сайту, презентації послуг, об’єкти, відгуки, короткий опис компанії і багато додаткової інформації.
Інформаційні розділи: Про нас, блог, роботи, відгуки допоможуть потенційним клієнтам залишатися в курсі подій, ближче познайомитись з історією та побачити виконані проекти.

Рекомендації підкріплені фото документів, відгуки замовника, переконають потенційних клієнтів у професіоналізмі будівельної компанії та відобразять відповідальний підхід до справи.

На сторінці Роботи представлені реалізовані проекти, терміни кошторису та інша корисна інформація. Також це ще один розділ для пошукової оптимізації, в якому можна якісно опрацювати цільові запити видачі.

Seo
Створено структуровану логіку розділів, при цьому сотні посилань візуально не завантажують сайт і до них зручно дістатися.

Читати повність
Кейси:
Інші проекти:
Замовити проект
Для того щоб розпочати проект нам необхідно його обговорити, Ви можете зателефонувати нам за номером +380991429313 або заповнити форму нижче.