Створення сайтів TDS Agency

Створення сайтів відіграють ключову роль у сучасному світі, що швидко розвивається. Технології роблять доступність, автоматизують бізнес та найголовніше надають видимим вас для великої маси та аудиторії. Проєктування комерційних веб-ресурсів включає реалізацію унікальної візуалізації продукту, програмування, впровадження функціональності та оптимізацію для досягнення високих позицій на ринку. До того ж правильно формування маркетингової стратегії з командою принесе заплановані результати.

Наші досвідчені фахівці в галузі створення сайтів з нуля забезпечують значний рівень унікальності та якості. Оскільки прогресивний контент та оптимізована структура сприяють поліпшенню його видимості та збільшення конверсій. Якщо рухатися за прямим розвитком, ціль можна розділити на дві частини, перша — додати цінності, зробити красиву, інформативну подачу та дорогу обкладинку. Друга — отримати більше трафіку, залучати відвідувачів та конвертувати їх у клієнтів чи партнерів.

Таким чином, індивідуальна розробка сайту стає незамінним сервісом у веб-середовищі. Забезпечуючи підприємцям ефективний інструмент для залучення клієнтів та розширення сфери діяльності. Наприклад, якщо брати нішу будівництва, більшу частину, а їх десятки, вони є безпосередніми елементами пошукової видачі. Складно хотіти співпрацювати з компанією, яка не в силі продемонструвати свій спектр послуг та досвіду. Від цього складається враження, що фірма маленька і не відповідає нашим потребам і на виконання умов їй не вистачить потужностей чи ресурсів.

Найкраще довірити команді професіоналів

Розробка веб-ресурсів мотивовано одним поняттям, бути кращим на ринку. А саме розвивати нові можливості та впроваджувати свіжі ідеї. Все більше організацій хочуть отримати результат, який буде відповідати вимогам європейського стилю! Якщо ви вирішите замовити сайт, це може значно покращити вашу онлайн-продуктивність.

Такі рішення є обов’язковими для складання конкурентності, потужна презентація завжди буде схиляти споживача до покупки. А без правильного підходу та командної згуртованості замовника та виконавця зробити такий результат буде складно. Ось кілька процесів за які ми відповідаємо та гарантує:

Експертне знання: Якісно – вимагає знань мов програмування, веб-інструментів, аналітики та маркетингу. Завжди важливо мати повну картину, дизайнерам потрібно бути в курсі, постійно дивитися різні кейси, вдаватися до нових експериментів та готувати графіку, яка чіпляє увагу.

Індивідуальний підхід: Компанія зі створення сайтів здатна впровадити унікальний та індивідуальний сайт, який відображатиме вашу унікальність та ідентичність. Вони врахують усі ваші побажання та вимоги ідеально підходять для вашого середовища.

Час та ефективність: Ми знаємо, як організувати структуру та дотримуватися термінів. Планування переліку завдань, звітність за етапами діяльності, повний контроль.

Надійність: Професіонали використовують стандарти для забезпечення надійності. Здебільшого це стосується сторон систематизація, тут немає чинників креативності, лише якість. Це гарантує, що все буде без збоїв та проблем, у результаті забезпечує приємне враження для користувачів.

Терміни створення

Створення сайтів на замовлення залежать від масштабу та складності та потребують значного часу для тестування. Тат як у цій ситуації все розробляється з нуля, ну хіба що вже були схожі кейси на яких все протестовано і ми знаємо всі підводні камені. Але ще на стадії формування завдання та прототипу закладаються приблизні терміни, тимчасові на форс-мажорі та помилки.

Їхня перевага це розширений функціонал. Такі завдання включати різні інтеграції з зовнішніми системами, можливість онлайн-платежів, управління контентом, автоматизацію процесів і багато іншого. Завдяки цьому вони дозволяють фірмі бути більш гнучким і ефективним у своїй діяльності.

Втілення

Ми наближаємося до найцікавішого, так, так, візуальний концепт. Сперечатись не буду, але за весь час це один з моментів, коли інтерес просто закипає, багато ідей, начерків, мітингів. Багато часу витрачається на цей процес, але він того вартий. Концепт веде за собою багато переговорів для того, щоб відповідати вимогам. Важливо забезпечити правильне позиціонування та стиль. У цьому залишити баланс між маркетинговими сторінками з формами конвертації. Також слід втілити дизайн, який буде актуальним на ринку щонайменше 5 років без змін. Тільки доповнювати новими розділами, відеороликами, графікою та корисними штуками.

Коли питання затверджено, фахівці беруться за виконання. Програмісти використовуємо передові рішення та мови для надійної та високофункціональної платформи. Верстальник переносить макет в адаптований код. Програмісти інтегрують необхідний функціонал, такий як CMS, форми зв’язку, онлайн-чати, інтеграція соціальних мереж та інші елементи, які допоможуть вам досягти маркетингових цілей.

Створення веб-сайтів під ключ

Створення сайту під ключ від агентства поділяється на кілька етапів, де необхідно закрити потреби в таких галузях, як дизайн, контент маркетинг та автоматизація. Давайте поговоримо про маркетинг, адже її варто вважати першою складовою, у всього має бути план. Як далі рухатися, що таке трафік і як його отримувати, завдання, які варто поставити на початку шляху і систематично рухатися по них. Заклавши перспективу ви точно розумітимете який бюджет необхідно виділити на перший рік розвитку.

Розробка сайту під ключ починається з технічної побудови, де описується кожен крок, розділ, блок та кнопка. Складається схематичне креслення, як у схемах будинків чи квартир, де що коштував, лежить, перебуває. Попередньо в структуру закладається інформаційне компонування, текст, опис та якісні фото які потрібно буде підготувати. Або залучити спеціалістів, фотографів, відеооператорів чи 3д візуалізаторів. Тим самим на початкових стадіях ми розраховуємо як ви будете взаємодіяти зі споживачем, що він бачитиме, читатиме, відчуватиме. У розрізі можна буде побачити деталі, які потрібно проаналізувати та переробити. Або доповнити якщо вийшло дуже рідко. Якщо у вас виникла потреба в такому веб-проєкті, ви можете замовити створення сайту, звернувшись до наших спеціалістів.

Створення web сайтів із шаблонним підходом для стрімкого впровадження у діджитал

Створення web-сайтів із використанням шаблонного макету на перших етапах пропонує кілька доцільних фінансових вкладень:

Економія часу та грошей: Використання готових шаблонів суттєво скоротити час та вартість створення сайту. Вони вже містять основні компоненти та функціонал, що спрощує процес та знижує витрати.

Професійний зовнішній вигляд: Пророблені досвідченими дизайнерами, що гарантує їхню якість, тобто забезпечує естетично приємний концепт. Ви можете вибрати один який відповідає вашому стилю та сфері отримавши результат за невеликі витрати.

Гнучкість і настроєність: Зазвичай web розробка на конструкторі має різні параметри, що настроюються, які адаптуються під ваші конкретні потреби. Ви можете легко внести зміни, додавати свій контент, логотип та зображення, змінювати та додавати тексти до розділів, наповнювати товаром або вести самостійно блог. Це гарне рішення, якщо у вас маленький бюджет або потрібно протестувати нішу з отриманням зворотного зв’язку. Наприклад, якщо ви хочете спробувати себе у продажу за системою дропшипінг, але ви не впевнені в ідеї та хочете запустити кілька них у різних напрямках.

Запуск: За допомогою шаблону ви можете почати залучати та тестувати нові моделі та рекламні стратегії на ранніх стадіях. Вам не потрібно чекати довго, тому що основна робота вже виконана. Купили гарне ім’я, наповнили контентом, підключили аналітику та виходимо в інтернет ринок.

З яких етапів будується робота

Створення сайтів складається з таких етапів проєктування:

  • Прототипування архітектури.
  • Візуальна концепція, UI/UX.
  • FrontEnd та Backend.
  • Тестування та налагодження.

Для більш детального ознайомлення з проєктуванням сайту, ви можете прочитати відповідну статтю про етапи розробки сайту, де кожен із перерахованих кроків більш детально розглядається та описується.

Приклади робіт

За посиланням ви знайдете приклади наших робіт, які ілюструють нашу майстерність та здатність перетворювати ваші ідеї на реальність. Це результат колективних зусиль, пристрасті до дизайну та розробки, а також прагнення якості. Ми сподіваємося, що наші кейси надихнуть вас і допоможуть вам уявити, як ми можемо втілити в життя власні проєкти.

Прогресивні веб-сайти для
сучасного бізнесу.
UKRAINE
DIGITAL AGENCY
© TDS 2018-2023
play
showreel
Прогресивні веб-сайти для<br> сучасного бізнесу.
//01

Використовуючи креативні підходи, анімацію та емоційні дизайни з wow ефектом, створюємо сайти, що привертають увагу користувачів і виділяють вашу компанію серед конкурентів.

Мінімум нудних текстів, більше графіки, більше відео, 3D та інтерактивних wow ефектів, виділяють ваш продукт та залишать гарне враження з першої секунди. Орієнтація на споживача, що приносить вигідні переваги, підвищує довіру до продукту та утримання клієнтів у сегменті ринку.
promo vodeo TDS Agensy
Ми створюємо позитивний досвід дизайну

Ми створюємо сайти, притягуючи людські емоції, визначаємо точки впливу для позитивної взаємодії аудиторії з продуктом.

// 01
Дизайн

Ми створюємо різні варіації та вражаючі концепції для реалізації майбутнього проєкту. Візуальні складові екранів, якісних зображень, контенту, деталізованих елементів та друкарні.

// 02
Графіка

Ми поєднуємо технології та графіку для досягнення найкращої взаємодії з веб-продуктом, соковиті ілюстрації, точки уваги, круті шрифти та 3D-моделі.

// 03
Розробка

Програмована реалізація структури, актуалізація внутрішнього та зовнішнього інтерфейсу, створення функціонала та впровадження додаткових технологій, баз даних та фреймворків.

Обговорити проєкт!
Great experience
to get the awesome product
Усі кейси
Tools and technologies
Angular Js
01
Yii Blue
01
php
01
Java Script
02
Laravel
04
Magento
01
React
01
Symfony
03
Css
03
Vue Js
01
Wordpress
06
Node Js
01
Html
01
Redux
02
GraphQL
01
Django
04
MySQL
04
AWS
01
Next Js
01
TypeScript
02
Swift
01
Flutter
04
Kotlin
04
Ми постійно аналізуємо актуальні тенденції та дотримуємося стандартів, щоб ефективно вирішувати нові завдання на високому рівні.
//
Технічне завдання
//
Дослідження
//
Архітектура контенту
//
UI/UX
//
Створення сайту
//
Тестування
//
Обслуговування
ПРОЄКТИ, ЯКІ ОТРИМУЮТЬ
НАГОРОДИ ЗА ДИЗАЙН

Наші роботи отримують нагороди від рейтингових видань, конкурсів у галузі дизайну та проєктування.

awwwards
03
webawards
03
wedline
01
thefwa
02
itreting
04
css design awards
01
designawards
01
w3award
03
thedieline
01
csswiner
06
eurobest
01
ida
01
canneslions
02
reddot
01
designnominees
04
cssnectar
04
webbyawards
01
awwwards
03
webawards
03
wedline
01
thefwa
02
itreting
04
css design awards
01
designawards
01
w3award
03
thedieline
01
csswiner
06
eurobest
01
ida
01
canneslions
02
reddot
01
designnominees
04
cssnectar
04
webbyawards
01
All awards
//
Blog
07
© 2023
//Блог
Ми пишемо корисні
матеріали та ділимося цінною інформацією.
View
Open