Брендинг дитячого санаторію курортного типу Чайка

Створення логотипу дитячого санаторію Чайка

ЧАЙКА, Дитячий санаторій курортного типу, один із найбільших дитячих санаторіїв Скадовської курортної зони у селищі Лазурне, Україна. Діяльність санаторію спрямована на оздоровлення та розвагу дітей та підлітків від 7 до 18 років.

Перед нами стояло завдання створити молодіжний, яскравий логотип для дитячого табору, в дизайн включити веселку та образ птаха чайка, ім’я та символ компанії. Розробити брендинг та фірмовий стиль табору.

Створення логотипу дитячого табору Чайка.

Індивідуально розроблений шрифт для накреслення логотипу дитячого санаторію «Чайка». Нашою метою в розробці накреслення для Чайки стояло завдання зробити цільний образ як іконки зі шрифтом (торгової марки), так і окремого взятого шрифту, дати можливість використовувати окремі символи шрифту, наприклад чи рекламних носіях. До шрифту ми додали фірмову колірну гаму, завдяки чому він чудово вписується в єдиний стиль.

У дизайні важливо дотримуватися правил побудови, дотримуватися балансу в лініях, формах та інтервалах тіла фігури. Ідея та нариси готові, справа за малим: знайти пропорції та поєднання форм логотипу на площині. Будувати макет ми будемо за модульною сіткою.

Модульна сітка.
Завдяки системі модульних сіток можна визначити ритм макета, крок, інтервал та пропорції фігур. У місцях перетину напрямних ліній утворюються точки початку та кінця побудови контуру об’єкта. Положення вертикальної та горизонтальної ліній визначають положення та розмір певної частини логотипу (накреслення, веселки, символу та підзаголовка)

Добре сформована та прорахована структура кольору стала для компанії основою фірмового стилю, допомогла визначити ключові кольори для логотипу та сприяє впізнаваності бренду. За основу палітри кольорів була взята гама веселки, ми додали трохи магії та солодощі карамелі, і визначили 4 кольори для логотипу, фірмового стилю та брендингу.

Створення фірмового стилю дитячого табору Чайка

Для створення фірмового стилю було проведено роботу над створенням основних ключових компонентів: колірних кодувань та графічних елементів. Хотілося, щоб айдентика компанії залишалася простою та чистою, але при цьому містила гнучкі елементи та впізнаваність, які було б легко використовувати на абсолютно різних носіях — у документації, інфографіці, презентації, фото стилі, навігації, друкарні та текстилі. Так було створено ключовий чотириколірний графічний елемент, який можна інтегрувати в різних формах: як розгорнуту форму фону для презентації чи рекламного носія, так і для документів, анімації сайту, тентів на території або для брендування транспортних засобів та фірмової продукції.

Брендинг дитячого табору

Брендування – один із найцікавіших процесів роботи
над стилем дитячого санаторію «Чайка»: перенесення та прорахунок розробленого візуального образу на реальні об’єкти.

Для досягнення необхідної мети потрібно було вивчити всі сторони діяльності, так би мовити «побути в шкурі» вожатого, адміністратора чи відпочиваючого стати частиною компанії. Підготувати територіальний план, вивчити всі локації, інфраструктуру, зібрати всі дані, розміри для вивісок, покажчиків, навісів, підібрати фарбу за шаблоном для несучих конструкцій території та інтер’єру, підготувати лекала та вибір тканини для фірмового одягу та інших фірмових продуктів санаторію. Після детального складання плану ми перейшли до створення бренду продукту за шаблоном фірмового стилю.

View
Open