Доопрацювання сайту WordPress

UKRAINE
DIGITAL AGENCY
© TDS 2018-2023
play
showreel

Доопрацювання сайту WordPress – це можливість модернізувати та покращити веб-ресурс, виправити помилки та вразливості, змінити дизайн та функціонал, зробивши його швидким, сучасним та ефективним.

 • Доробка модулів та функціоналу
 • Прискорення та оптимізація
 • Оновлення дизайну або редизайн
 • SEO оптимізація
 • Інтеграція із сторонніми сервісами
 • Підтримка 24/7
promo vodeo TDS Agensy
//

Мінімум технічних деталей та зайвих розмов – максимум ефективних рішень та 100% гарантія результату. Модернізуємо будь-який сайт швидко, якісно та в мінімальні терміни. Відновимо застарілий нудний ресурс, створивши для нього яскравий ексклюзивний дизайн та потужний функціонал. Доведемо, що WordPress дає необмежені можливості для тих, хто вміє з ним працювати!

Послуги доробки сайту на CMS WordPress


Доробка сайту WordPress включає цілий комплекс заходів, спрямованих на покращення його роботи. Завдання можуть бути різними – від зміни дизайну та додавання різних ефектів з анімацією до виправлення допущених верстальником помилок та рефакторингу коду. Ми однаково якісно виконуємо будь-які завдання та готові доробити, змінити, оновити, оптимізувати, чітко дотримуючись технічного завдання та гарантуючи найкращий результат.

 • Адаптивна верстка.
 • Наповнення інформацією.
 • Виправлення помилок.
 • Налаштуйте шаблон WP.
 • Наповнення інформацією.
 • Відновлення після вірусу чи злому.
 • Створення плагінів.
 • Встановлення віджетів та плагінів.
 • Створення інтернет-магазину.
 • Підключення платіжних систем.
 • Верстка шаблонів.

У яких випадках необхідно доопрацьовувати Вордпресс

Будь-який проект повинен постійно розвиватися та модернізуватися – тільки тоді він залучатиме людей і займатиме високі позиції у видачі пошукових систем. І якщо розробка сайту WordPress була виконана непрофесійно або пізніше з’явилися проблеми – їх потрібно терміново виправляти.

Проводити роботи, пов’язані з оновленням та підвищенням ефективності веб-ресурсу, можна на будь-якому етапі його існування – від моменту запуску та на будь-якому етапі зростання.

Як зрозуміти, що настав час доопрацювати сайт на WordPress:

 1. Він перестав виконувати свої функції – впала кількість відвідувачів, погіршилися поведінкові фактори, проект знижений у результатах видачі пошукових систем або взагалі потрапив під фільтр, не приваблює цільову аудиторію, демонструє низьку конверсію.
 2. Застаріла тех частина – що нерідко стає причиною повільного та нестабільного функціонування, багам.
 3. З’явилася необхідність редизайну – відповідно до реалій ніші або зміни сфери діяльності, розширення бізнесу або просто бажання клієнта покращити веб-портал і зробити його більш цікавим на тлі конкурентів.
 4. Потрібно виправити сайт WordPress – якщо розробник, що писав його, припустився помилки, зробив занадто громіздким і нелогічним код, якщо баги з’явилися вже в процесі або конфліктують оновлення модулів, ядра.
 5. Клієнт хоче розширюватися – у разі стрімкого розвитку компанії та необхідності додати послуги, пункти меню; за бажання автоматизувати певні процеси, інтегрувати двигун із різними сервісами тощо.

Технології постійно розвиваються і те, що було актуальним десять, а то й п’ять років тому, може бути зовсім не співзвучним з поточними реаліями – не відповідати інтересам цільової аудиторії, вимогам пошукових систем, запитам бізнесу. І тому будь-яка онлайн-майданчик потребує постійного розвитку та оновлення.

Удосконалення

Поліпшення веб-майданчика може стосуватися таких основних напрямків, як дизайн та функціонал, безпека та продуктивність, оновлення або заміна програмних компонентів, коду, верстки тощо.

Удосконалення сайту на WordPress реалізується у таких аспектах:

 • Функціональність – інтеграція нових плагінів, додавання блоків меню, кнопок, галерей, сервісів та різноманітних компонентів.
 • Дизайн – часткова або повна переробка елементів, використання оригінальних «фішок», анімації.
 • Продуктивність – підвищення швидкості завантаження, стиснення зображень, налаштування кешування тощо.
 • Верстка та адаптивність – рефакторинг коду та ліквідація помилок, написання мобільної версії проекту для коректного його відображення на всіх гаджетах, у будь-яких браузерах.
 • Контент та SEO – оновлення вмісту, вжиття низки заходів для просування у певній ніші: робота з текстом, мультимедіа, мета-тегами, описами та ін., що допомагає покращити видимість онлайн-порталу пошуковими ботами.
 • Безпека – пошук вірусів, закриття вразливостей, встановлення оновлень ядра та плагінів, додаткових засобів захисту.
 • Інтеграція із сервісами – соціальних мереж, систем коментування, засобів для e-commerce, зв’язку з програмними продуктами брендів тощо.
 • Аналітика та моніторинг – налаштування інструментів для відстеження відвідуваності та переглядів, багів та продуктивності, формування різноманітних звітів.

Модернізація під ключ

На думку експертів, модернізація сайту Вордпрес повинна здійснюватися регулярно – бажано раз на 3-5 років. Конкретний термін, протягом якого майданчик застаріває та перестав нормально працювати, залучати відвідувачів, бути конкурентоспроможним та ефективним, залежить від ніші, типу системи, особливостей юзабіліті та інших аспектів.

Які роботи можуть проводитися: розширення функціоналу за рахунок впровадження інструментів та опцій, інтеграція з сервісами, редизайн або доопрацювання якихось окремих елементів інтерфейсу для підвищення привабливості, оновлення CMS та встановлення актуальних плагінів, зміна структури, заміна контенту чи доопрацювання вмісту відповідно до вимог SEO та бізнесу, виправлення багів і т.д.

Замовивши послугу, клієнт може бути впевненим, що в результаті отримає сучасний, продуктивний, привабливий для користувачів та релевантний пошуковим запитам ресурс. Модернізація обходиться набагато дешевше і виконується швидше порівняно з написанням проекту з нуля, покращує загальну роботу вже розкрученого веб-майданчика та вирішує всі поточні складнощі.

Реалізація проекту під ключ складається з таких кроків:

 • Аналіз та діагностика, обговорення деталей та формування техзавдання, фіксація умов, термінів та ціни.
 • Резервне копіювання та розгортання системи на локальному хостингу.
 • Поетапне здійснення правок членами команди.
 • Тестування – перевірка всіх параметрів до найдрібніших деталей, виправлення при виявленні недоробок, повторний тест.
 • Копіювання поправок з локальної версії на сайт замовника, оплата.

Важливо регулярно приділяти увагу цьому питанню. Не варто чекати, поки непрацююча форма зворотного зв’язку або повільне завантаження сторінок призведуть до втрати замовлень та збитків. Краще вживати заходів заздалегідь.

Що включає оновлення

Список завдань у ТЗ залежить від мети та причин звернення. Так, замовник може хотіти повністю оновити сайт відповідно до зміни напряму та концепції справи, що припускатиме переробку дизайну та функціоналу, вплине на SEO та контент, внутрішню архітектуру. Якщо ж потрібно лише поставити оновлення ядра системи та одне-два розширення, доопрацювати сайт Вордпресс буде простіше.

Незалежно від масштабів робіт та кількості пунктів у ТЗ, все можна умовно поділити на дві великі групи – це зміна дизайну та технічної частини. У першому варіанті змінюється зовнішній вигляд ресурсу, стаючи привабливим для користувачів, але зберігаються його внутрішня структура та опції. З технічною стороною часто працюють для покращення видимості ресурсу пошуковими системами.

Редизайн

Йдеться про взаємодію із візуальним оформленням. Найчастіше структура та юзабіліті залишаються незмінними, але в деяких випадках оновлюють і навігацію, технічні аспекти. Масштаби вдосконалення бувають різними – від опрацювання шрифтів або колірної схеми до модифікації візуалу із впровадженням незвичайних ефектів та елементів, заміною контенту та опцій.

Які компоненти можуть бути порушені:

 • Створення оновленого логотипу – якщо старий виглядає непривабливо, якщо компанією було реалізовано ребрендинг і тепер потрібно навести веб дизайн онлайн-майданчики у відповідність.
 • Підбір колірної схеми, стиль оформлення, шрифтів.
 • Контент – додавання нового до вже наявного вмісту або заміна застарілих текстів та зображень, рубрик та розділів, банерів та ін.
 • Впровадження анімації та чіпляючих «фішок» – що підвищує конверсію, робить сайт більш впізнаваним та привабливим для людей, що виділяє серед конкурентів.
 • Оптимізація юзабіліті – для забезпечення зручності відвідувачів та досягнення найкращої конверсії.

Технічна оптимізація

Проводиться з метою покращення технічних аспектів веб-ресурсу для більш ефективної його взаємодії з пошуковими системами та користувачами. Завдяки правильно та своєчасно виконаній оптимізації техчастини вдається прискорити завантаження сторінок, прибрати проблеми з індексацією та дублями, покращити ранжування та досягти поставлених цілей у просуванні.

Які послуги найбільш потрібні: виправлення та доопрацювання (за потреби – створення) файлів robots.txt і sitemap, налаштування редиректів та виду URL-сторінки, статус-кодів помилок (200, 404, 503 і т.д.), усунення проблем хостингу, перенаправлення на https та встановлення SSL сертифіката, видалення дублів з індексу, прискорення системи за рахунок кешування та рефакторингу коду тощо.

Замовити доробку сайту на ВордПресс під ключ

Прийнявши рішення замовити доопрацювання сайту Вордпрес, важливо провести ретельний аналіз, визначитися з основними вимогами та нюансами, які має вирішити модернізація. Якщо замовнику самостійно складно зрозуміти, що з проектом не так як це можна виправити, фахівці веб-студії допоможуть провести аудит і виявити причини несправностей, надавши звіт та повний список заходів для їх ліквідації.

Якісно та своєчасно модернізований портал здатний залучити відвідувачів, покращити конверсію, виділитися серед конкурентів та маси схожих пропозицій у ніші, підвищити позиції веб-ресурсу у пошуковій видачі, гарантувати високий рівень захисту даних, продуктивності, адаптивності. Все це дозволяє сайту максимально якісно виконувати поставлені завдання, сприяючи розвитку бізнесу та зростанню прибутку.

Незалежно від того, проведення якого спектру взаємодій передбачає доопрацювання WordPress, замовлення послуги можна здійснити в один клік через онлайн форму або зв’язавшись з менеджером за вказаними номерами телефону.

Ключові переваги співпраці з нашою веб-студією:

 • Реалізація замовлення будь-якого рівня складності та обсягу завдяки наявності в команді досвідчених розробників, верстальників, UX/UI-дизайнерів, контент-мейкерів, копірайтерів, тестувальників та ін.
 • Звітність на кожному кроці, підтримка зворотного зв’язку.
 • Пошук індивідуальних рішень для найскладніших завдань.
 • Чітке дотримання ТЗ та гарантія якісного результату у зазначені терміни.
 • Прозорі умови співробітництва та розумні ціни.

Створення сайтів професіоналами здійснюється з урахуванням усіх останніх тенденцій та вимог ринку. Але що робити, якщо вже запущений проект перестав коректно працювати та виконувати свої функції? Провести його модернізацію, усунувши всі проблеми та отримавши оновлений, сучасний, конкурентоспроможний ресурс.

Настав час поговорити про ваш проект?
Зв'язатися
Обговорити проєкт!
Great experience
to get the awesome product
//
Case
001
© 2023
ПРОЄКТИ, ЯКІ ОТРИМУЮТЬ
НАГОРОДИ ЗА ДИЗАЙН

Наші роботи отримують нагороди від рейтингових видань, конкурсів у галузі дизайну та проєктування.

awwwards
03
webawards
03
wedline
01
thefwa
02
itreting
04
css design awards
01
designawards
01
w3award
03
thedieline
01
csswiner
06
eurobest
01
ida
01
canneslions
02
reddot
01
designnominees
04
cssnectar
04
webbyawards
01
All awards
View
Open