6 кроків до успішного брендингу

1. Вивчіть свою аудиторію

Перший крок до брендингу – повне розуміння того, що потрібно споживачеві. Подумайте, на які соціальні групи людей може поширитися пропонований товар чи послуга? Кому ви уявляєте свій бренд? Важливо постійно отримувати зворотний зв’язок, щоб визначати, як суспільство сприймають вашу діяльність. Проведіть опитування серед своїх перших покупців, запитайте їх: Як би Ви описали наш товар другу? Розкажіть, що ви відчули, коли використовували наш продукт? Як нам вдасться покращити наші послуги, щоб вони краще відповідали вашим потребам? Ваша мета має полягати у залученні споживачів, які поділяться своїм досвідом з іншими, і це станеться завдяки правильному визначенню вашого цільового ринку.

2. Продавайте свою історію

Якщо ваша мета успішного просування своєї справи, ви повинні продати свою історію. Побудова своєї унікальної розповіді допоможе вам зосередитися на неповторності та культурі вашої організації, і стане гарним способом зіставити себе з вашим брендом на більш особистому рівні. Продайте досвід, перш ніж продавати продукт. Успішний брендинг тісно пов’язаний із гарною історією. Використовуйте це як відправну точку і ви підвищите свій авторитет.

3. Сила правильної назви

Тепер, коли ви визначили “прихильників своєї ідеї” та склали план дій, вам потрібно об’єднати в один інформаційний потік візуалізацію та текст, який знайде відгук. Назва вашої компанії має чітко відбивати ваш імідж, діяльність. В імені організації не обов’язково повинні фігурувати ті слова, які існують у певній мові. Вигадані слова також повноцінно стають мовою галузі і часто запам’ятовуються краще, ніж реально існуючі фрази, які підходять для назви. Хороший приклад тому назва всесвітньо відомої компанії Google.

4. Візуалізація

Зовнішній вигляд бренду – один із найважливіших аспектів вашого стартапу. Коли справа доходить до візуалізації, шрифти, кольори, логотипи,паттерн і т .д., важливо пам’ятати, що вони сприяють створенню вашого іміджу. При правильному застосуванні ці елементи швидко визначать та передадуть настрій та цінності, які ви повідомляєте своїй цільовій аудиторії. Зображення легко поділитися в соціальних мережах, і вони можуть дати перше враження про вашу компанію. Переконайтеся, що візуальне сприйняття вашого продукту припаде до смаку клієнтам. Одним з хороших прикладів яскравого брендингу, розроблений нами в 2020 році.

5. Цінності вашого проекту

Створюйте враження та робіть ті дії, які важко забути. Використовуйте свій бренд таким чином, щоб створити щось, що запам’ятається людям. Кожен може запропонувати відмінне обслуговування клієнтів та згуртовану команду, але що саме виділить вас із натовпу? Деякі бізнесмени зробили кроки до того, щоб створити бізнес, керований справами. Виконуйте дії, які тісно пов’язані з вашим брендом, і ви збудуєте собі репутацію компанії, яка піклується про залучення мотивованих покупців. Креатив також, безумовно, буде відмінним способом кинути виклик очікуванням. Незвичайність найчастіше справляє на людей враження.

6. Будьте помітними

Отже, ви створили візуальну та цікаву історію — тепер настав час використовувати ресурси цифрових каналів та інтегрувати свої маркетингові кампанії. Ціль полягає в тому, щоб звернути увагу громадськості на вас за допомогою конкретного повідомлення по декількох каналах. Сенс у тому, щоб зробити якісну рекламу та запустити за всіма можливими засобами передачі масової інформації, що в результаті сприятиме залученню зацікавлених покупців. Атакуйте соціальні мережі, зовнішню рекламу, сарафанне радіо, пустіть їх у хід як спосіб зміцнити бренд. Ми говорили про використання візуальних ефектів для посилення бренду. Яскраві та інформативні зображення товару чи послуги є одними з найкращих елементів впливу на споживача.