Berka - портал з пошуку роботи в Ізраїлі

//Website

Розробили портал з пошуку роботи та підбору персоналу в Ізраїлі. Створили чистий дизайн, просту систему навігації, забезпечили функціональність та інформативність сайту, реалізували зручну подачу вакансій та резюме.

Виходячи зі специфіки діяльності, ми вирішили розробити лаконічний дизайн без інтерактиву та зайвих елементів, що відволікають увагу. За основу взяли світле тло, важливу інформацію розбили по блоках, наголосивши на головному – заклики до дії, заголовки, що несуть цінність. Дизайн доповнили тематичними іконками та ілюстраціями. У ході створення сайту була розроблена проста система навігації, автоматизація електронної пошти розсилок, інтеграція СРМ, а також система оплати. Для зручності користувачів була продумана зручна система реєстрації, публікації нових компаній, резюме та подання заявок на вакансії.

Створення сайту з пошуку роботи та перегляду вакансій вимагає зручного функціоналу для шукача та роботодавця з різним функціоналом та Важливим пунктом є взаємодія двох сторін. На сайті ми реалізували розділи подання вакансій, каталог фірм, резюме, вакансій, особистий кабінет, онлайн-чат, фільтри та розсилки. Якщо вибрати пункт “Вакансії”, відвідувач потрапить на сторінку всіх вакансій та завдяки фільтрам, претендент зможе вибрати потрібну пропозицію зі списку за різними категоріями: графік, місто, зарплата тощо.

Вхід та реєстрація
Чим простіше тим краще, окремою вимогою замовника була можливість входу на сайт через Facebook та Google.

Особистий кабінет
В особистому кабінеті претендента на головному екрані розміщено низку вкладок: Кабінет, профіль, моє резюме, відгуки, обране, підписка на роботодавця, повідомлення, повідомлення та системні налаштування.

На сторінці “Управління профілем” вказується вся інформація про претендента: ПІБ, контактні дані, очікування від вакансії та багато іншого.
У вкладці “відгуки та обране” знаходяться всі вакансії, які зацікавили претендента, або ті, які були обрані для подальшої взаємодії.

Дизайн був створений у чистому стилі з використанням білого, червоного та синього кольорів, у фірмовій стилістиці. Реалізація всіх модулів закриває потреби претендента та роботодавця. У той же час адміністрація сайту має можливість контролювати кожного з них та не пропускати не якісний трафік на сайт. Сайт оптимізований під пошукову видачу та швидко вантажиться на будь-яких пристроях.

Головна мета та ідеологія сайту з пошуку роботи – це робота з шукачами, тобто. людьми, які бажають знайти роботу у сфері обслуговування (прибирання номерів у готелях, офіціанти, вантажники, програмісти та юристи тощо). Цільова аудиторія (ЦА) майбутніх претендентів: мігранти та громадяни Ізраїлю, яким необхідно знайти якісну роботу або прозору компанію.

Обговоримо
деталі вашого
проекту?

Скористайтеся нашим досвідом, щоб створити безпечний, масштабований продукт та вийти на ринок раніше.

Заповніть форму нижче:

Ваше повідомлення відправлено.
hello@terentevdesignstudio.com
GREAT
EXPERIENCE
TO GET THE
AWESOME
PRODUCT
Next * Cases
Разработка презентации промышленной площадки
KHIP
Розробка презентації для індустріального парку "ХІП"
Incade
Інтернет-магазин «Incade» Дизайнер чохлів Apple
View
Open