Важливість створення каталогу або презентації для бренду

Жесткі цифрові засоби комунікації привели до потенційного інтересу до друкованих публікацій, для якоїсь цільової аудиторії це все ще дуже важливо. Брошюри та каталоги, підкріплені високоякісною візуалізацією та вдрукованими текстами, як і раніше воліють люди з традиційним виглядом. Каталоги, які надають повну інформацію про вашу компанію, повинні включати детальну інформацію про ваші проекти та послуги.

Каталоги, як офлайн-средства маркетингу, можуть не тільки представляти організацію як бренд, але й ефективно направляти маркетингову кампанію продукту або послуги. Каталоги повинні привертати увагу як поточних, так і потенційних клієнтів. Тому графічний дизайн з ефектною графікою повинен привернути увагу користувачів. Візуальні ефекти повинні бути такими ж вражаючими, як слогани, що підтримують контент, тому що візуальні ефекти використовуються як засіб прямого спілкування з цільовою аудиторією. Дизайн каталога повинен викликати у читача активуючий ефект.

Дизайн каталогу може бути орієнтований тільки на продукт або бути корпоративним. Як би ні була ціль, єдина ціль – представити клієнту найбільш привабливу. Але як би привабливим ні був графічний дизайн, якщо дизайн каталога не відображає вашу компанію, ви потерпіли неудачу. Надання клієнтам причин для покупки вашого продукту або надання детальної інформації про ваш бренд – загальна ціль дизайну каталогу.

Печать каталога – тоже дело тонкое. Наприклад, каталог з дешевою та неякісною пресою, при повному її вмісті, малоефективний. Тому для створення хорошого каталогу недостатньо мати графічний дизайн і ефективний контент. Не забувайте, що ви справляєте перше враження про свій бренд.

При відвідуванні клієнтів, ярмарків і рекламних організацій ви можете використовувати каталоги для корпоративного представлення вашого бренду. Каталоги – найкращий спосіб розповісти людям про ваших товарах і послугах. Вони виділяють вашу компанію і викликають інтерес. Якщо у вас традиційне вигляд і ви хотіли б таким чином зміцнити свій бренд, краще всього мати впечатляющий дизайн каталога, що відповідає нормам корпоративного дизайну.