Вплив паттерну у фірмовому стилі

Самое важливе це фірмовий стиль, однак не варто забувати і про інші важливі компоненти: дизайн, реклама і, звичайно ж, впізнаваність.

Усі ці фактори в совокупності називають ідентифікатором, однак для реалізації повноцінної ідентифікації додадуться графічні елементи або патерни, які переважно допоможуть створити унікальний образ бренду.

Яка роль шаблонів у фірмовому стилі?

Візерунок є простим елементом, але його смішно можна назвати графічним декором бренду. Він може складатися з узорів, фігур, ліній і малюнків, які повторюються повністю або частково на упаковці продукції, в рекламі, на візитках, листівках або в дизайні сайту.
Таких прикладів може бути дуже багато, але чому? За що брендинг так любить патерн? Розбираємо за порядком їх переваги:

Унікальність

У Паттерні укладена особиста символіка бренду, яка допомагає користувачеві без праці дізнатися компанію. Хорошо продуманий візерунок відображає суть бренду, замисел і стиль компанії.

Універсальність у використанні

Як ми вже обговорювали використання вище, можливості шаблону не обмежені: від сайту компанії до друкованої продукції та фірмової канцелярії. Він розробляється так, щоб його можна було використовувати гармонійно абсолютно в’їзді.

Пластичність

Патерни використовуються як цілий, так і по частям, заповнений собою фони, розміщені на рекламних баннерах або фірмовій документації. Їх елементи можна збільшити і зменшити, де це необхідно, компонувати з них фігури і в результаті отримати весь той самий візерунок, але в абсолютно новому представленні.

Ефективність

Патерн, який людина часто бачив в інтернеті, на вулиці, в транспорті та інших місцях, відразу викликає асоціацію з певним брендом. Тому це дуже ефективний інструмент для визначення та впізнаваності компанії на ринку.

Правильная візуальна подача

У сучасних патернах все частіше використовується мінімалізм. Такі шаблони можна зняти і запам’ятати з першого разу. Вони більше згадують текстуру, завдяки чому зберігають свій сенс.

Вивод:

Візерунок — це не просто яскрава і красива картинка. Він повинен відобразити задумку компанії і доносити до оточуючих її зміст. Айдентика бренда повинна відображати всю суть компанії, а якісно розроблений візерунок — неотъемлемая його частина. Правильний підхід до створення шаблону та айдентики в цілому допоможе розвитку вашої компанії та підвищить її впізнаваність.