Що таке корпоративний веб сайт, його особливості та характеристики

Коли мова заходить про типи сайтів, багато хто задається питанням: що таке корпоративний веб-сайт? Давайте розберемо ці поняття та особливості.

Інтернет ресурс організації – це онлайн платформа, спеціально розроблена для представлення компанії у мережі. Це цифровий офіс вашої організації, який несе на собі всю біографію про ваш бренд та послуги. Такий стандарт стає частиною фірмової ідентичності та інструментом для досягнення економічних цілей.

Навіщо потрібен корпоративний сайт компаніям?

У сучасному бізнесі корпоративний сайт необхідний для забезпечуючи комплексні та ефективні методи взаємодії з цільовою аудиторією та досягнення стратегічних цілей, а навіщо саме давайте розглянемо докладніше. Насамперед компанія може детально описати свої цінності та місію, це допомагає зміцнити позиції на ринку. Надає можливість докладно подати продукти фірми, розмістити відгуки та контактні дані. Це сприяє збільшенню клієнтської бази та встановленню нових партнерських відносин.

Для чого або для яких цілей потрібен корпоративний веб сайт, по суті, все складне просто, презентації організації на світовій арені, участі в тендерах, виставках і конференціях, де онлайн присутність є частиною бізнес комунікації.

Імідж

Створення позитивного образу – одне з основних цілей. Тут компанія може уявити себе у кращому світлі, розповісти про свою історію. Це допомагає створити фірмовий стиль та викликати довіру у відвідувачів.

Дизайн важливий для формування стилю. Креативний і стильний дизайн демонструє професіоналізм і акуратність бренду, що позитивно впливає на сприйняття.

Публікація відгуків та рекомендацій сприяє зміцненню репутації. Позитивні відгуки підтверджують якість товарів та послуг, що може стати вирішальним чинником у виборі. Актуалізація контенту грає свою роль формуванні іміджу. Оновлення інформації та новин свідчить про динамічність та активність.

Залучення клієнтів та партнерів

Портали надає велику інформацію про діяльність, історію, їх цінність та переваги. Розробка корпоративного сайту дає можливість потенційним замовникам отримати всю необхідну інформацію не виходячи з дому чи офісу. Це полегшує вибір та порівняння послуг, що збільшує ймовірність нових продажів. Регулярне оновлення, публікація новин та статей допомагає підтримувати інтерес аудиторії та створювати лояльність. Клієнти можуть повертатись на портал для отримання актуальних матеріалів. Коректно оптимізований отримує можливість легко знаходити пошукові системи. Це приваблює більше органічного трафіку.

Пошук співробітників

Професійний стиль роботодавця формується з урахуванням найкращих практик у галузі HR, може зміцнити імідж як привабливого роботодавця, що допомагає залучати найкращих кандидатів. Таким чином, корпоративні сайти організації виконують важливу роль у процесі найму, забезпечуючи ширший та ефективніший доступ до талановитих професіоналів та сприяючи розвитку бізнесу через зміцнення команди.

Прямий продаж товарів та послуг

Дистриб’ютори чи прямі постачальники часто намагаються спростити процес взаємодії з партнерами та створюють потрібний торговий, комерційний функціонал. Наприклад, інтеграція із системою електронної комерції, дозволяючи клієнтам здійснювати покупки онлайн. Це зручно як підприємствам, так клієнтам. Як один із наших замовників, який займається виробництвом лікувальних препаратів для тварин, на своєму порталі зробив прихований розділ для партнерів, де вони можуть оптом замовляти товар.

Особливості:

Інформаційне багатство: Надає детальну інформацію про підприємство, її історію, нагороди та проекти. Зміцнити ідентичність, переконливість та надійність.

Професійний дизайн: Відображає стиль і створює різницю між організаціями. Професійний та затребуваний дизайн сприяє приверненню уваги користувачів.

Аналітика та оптимізація: Використовуються інструменти аналітики для відстеження поведінки користувачів та покращення порталу з часом.

Багатоканальність: Надається безліч способів комунікації, включаючи телефони, адреси електронної пошти, онлайн чати та форми.

Масштабованість: Особливістю є їхня здатність підлаштовуватися разом з розвитком компанії. Він повинен бути гнучким і легко налаштовується.

SEO-оптимізація: Оптимізовано для пошуку (SEO). Збільшує видимість у пошукових результатах та залучити більше потенційного трафіку.

Яким має бути сучасний корпоративний сайт?

Корпоративний веб-сайт повинен бути затребуваний та відповідати низці вимог та понять, яким відповідає конкурентний ринок. Включати адаптивність, безпеку, ефективне управління контентом і маркетингову спрямованість. Цей ресурс призначений для демонстрації, пошуку місця збуту та досягнення різних бізнес цілей та потужної комунікації з аудиторією та партнерами.

Основні функції ресурсу

 • Візуалізація.
 • Лаконічність та інформативність.
 • Маркетинг.
 • Комерція або презентація продуктів.
 • Зворотній зв’язок.
 • Підтримка користувачів.
 • Аналітика.

Вимоги

 • Мобільна адаптивність.
 • Безпека даних.
 • Швидке завантаження.
 • SEO-оптимізація.
 • Контент.